ArtPlanet.cz – jedinečné šperky

ArtPlanet.cz – jedinečné šperky

Šperky miluje každá žena a jde-li navíc o jedinečné kousky, originální ruční výrobu, jsou o to více hodnotné. Multi e-shop ArtPlanet.cz nabízí přes 10.000 výrobků, z nich šperky tvoří podstatnou část. Zlaté šperky, stříbrné, s drahými kameny, z perel, bižuterie z nejrůznějších materiálů…

Šperky zdobí lidstvo odnepaměti. Pokud jsou vyrobeny z drahých kovů a kamenů, pak mluvíme o klenotech. Šperky vyrobené z obecných kovů, syntetických materiálů, skla apod. nazýváme bižuterií. V módě jsou také kombinace drahých a levnějších materiálů. Typickým příkladem jsou například zlaté prsteny se zirkony.

Na ArtPlanet.cz naleznete v menší míře šperky z drahých kovů a kamenů, většinou směsy se stříbrem. Z dalších materiálů je zastoupený například cín, měď, chirurgická ocel, pryskyřice, polymerové hmoty, plasty, textil. Šperky zdobí minerály, perly, korálky, Swarovski komponenty… Vybere si opravdu každý.

Na e-shopu naleznete i velký výběr oblečení a dalších doplňků v sekci Móda a jedním z nejprodávanějších produktů jsou například také ručně vyráběné kabelky.