Balení do smrštitelné fólie FIBOPE

Balení do smrštitelné fólie FIBOPE

Smrštitelné polyolefinové fólie FIBOPEBalení produktů do teplem smrštitelné fólie FIBOPE s sebou nese mnoho výhod. Mezi hlavní přednosti patří kvalita a vTeplem s mrštitelné fólie FIBOPEzhled balíčku, který je odolný vůči průrazu i vnějším vlivům.

Polyolefinové fólie FIBOPE vynikají svými vlastnosti jako je čirost, lesk či transparentnost. Což zajistí perfektní vzhled baleného výrobku. Díky možnosti smrštění, se fólie dokonale přizpůsobí předmětu, a tak nevznikají na balíčku nevzhledné volné okraje.

Teplem smrštitelné fólie naleznou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu. Díky atestu hlavního hygienika ČR je možné využití i v potravinářském průmyslu. Fólie jsou zdravotně nezávadné a tudíž vhodné i pro přímý styk s potravinami.

Fólie jsou rozděleny dle jejich vlastností (síťování, odolnost, určení pro členité předměty,  balení vajec, nízká teplota smrštění, perforování, vysokokapacitnímu balení apod.) na čtyři základní typy s označením FIBOPE FP 26, FIBOPE FP BC, FIBOPE FP QLS, FIBOPE LTG. Fólie jsou dodávány tloušťce 11 – 25 ym a šířce 150 – 1200 mm.

Každý tento typ vyniká jinými vlastnostmi a je velmi důležité zvolit vhodnou fólii, aby dosahovala požadovaných vlastností a dobře plnila svůj účel. Se správným výběrem fólie Vám ochotně poradí školení obchodní zástupci.

Fólie jsou vhodné pro víkové, automatické i poloautomatické balicí stroje.

Ukázka balení do teplem smrštitelné fólie FIBOPE:

Balení do fólie FIBOPE

Balení členitých produktů do fólie FIBOPEBalení do smrštitelné fólie FIBOPE