Chladící vitríny pro každou prodejnu

Chladící vitríny pro každou prodejnu

Ať už pracujete v supermarketu, trafice, na benzinové pumpě nebo v cukrárně, nikde se v dnešní době neobejdete bez chladících vitrín a skříní. Protože žádný obchodník si díky veliké konkurenci nemůže dovolit mít špatně uskladněné potraviny. Anebo přijít o zákazníky díky tomu, že nemá v létě chlazené nápoje. Doba je tvrdá a kdo nemá ostré lokty, snadno upadne v rámci trhu do zapomnění.

Přístěnná vitríny

Klasickým příkladem vybavení obchodů jsou přístěnné chladicí vitríny, které umožňují samoobslužný provoz a také zabírají méně místa. Vhodné jsou například do trafik a benzínových pump, kde slouží jako výstavní plocha pro občerstvení a chlazené nápoje. Rozměrnější kusy nacházejí své uplatnění ve velkých supermarketech.

Obslužné vitríny

Dalším typem chladících vitrín jsou obslužné, které slouží pro uchování masa, sýrů, cukrářských výrobků při požadované teplotě. Obslužné chladící vitríny vynikají svou přehlednou prezentací pro zákazníky a snadnou údržbou včetně koordinovaného odmrazovaní, což jistě ocení každá prodejna.

Mrazící vany

Pro správné uchování mražených potravin se na trhu vyskytuje řada typů mrazících van. Mrazicí boxy udržují teploty pod bodem mrazu. Nabízí snadnou obsluhu pro klienty a některé typy využívají i horní část, kam jsou umístěny police pro prezentaci chlazených potravin.

Chladící vitríny nabízejí různé teplotní rozmezí, ve kterém se potraviny skladují. Na trhu najdete typy s agregátem nebo bez něj. Proto vyjděte svým zákazníkům vstříc a nabídněte jim zařízení obchodů, které zajistí přehledně uspořádané a správně skladované zboží.