Chyby, kterých se ženy dopouštějí nejčastěji

Chyby, kterých se ženy dopouštějí nejčastěji

Už se Vám určitě několikrát stalo, že jste se hodinu před odchodem z domu asi tisíckrát převlékala a v naprosté bezmoci jste na sebe hodila „věc“, ve které jste se necítila jen proto, že už jste neměla víc síly a chuti si obléct něco pohodlnějšího a slušivějšího.

Nevěšte hlavu, ať už se jedná o prodavačku, manažerku nebo hollywoodskou celebritu, všechny ženy se dopouštějí jistých chyb, které škodí jejich stylu. Opravdu je to velmi častý jev, který můžeme denně vídat na ulicích. A stává se to samozřejmě i mužskému pokolení. O jaké chyby se tedy jedná?

Oblečení, které Vám vůbec nesedí
Některé ženy rády nosí oblečení jen proto, že se jim výsostně líbí. Ale už nepřemýšlejí nad tím, zda jim vůbec sedí. Hlavně že jsou bunda či kalhoty moderní a krásné. Pokud doma ve své skříni máte nějaký takový kousek, který Vám absolutně nesedí, vyřaďte jej. Nahraďte je novými kousky, které budou ve vaší velikosti, z kvalitního materiálu a na první pohled bude jasné, že Vám padnou jak ulité. Dobře střižené oblečení se stane vaším nejlepším přítelem.

Oblékejte se podle ročního období
Letní pestré barvy a materiály nechejte na léto, naopak zimní teplé odstíny noste v zimě. Nic nevypadá hůře než tenké průsvitné materiály pod kardiganem a k zimním kozačkám. V chladnějším období upřednostněte studenější a umírněnější odstíny, stejně tak jako přírodní materiály, pleteniny a silnější látky. To samé pochopitelně platí i o vzorech květin – do zimy nepatří!

Neoblékejte si nic takové, v čem se necítíte dobře
To známe zejména u bot, kolikrát jste si koupila boty, která Vás tlačily a byly nepohodlné? Určitě odpovíte ano. A důvod? Prostý. Byly nádherné a nešlo je tam prostě nechat. Raději, než se mučit sice v krásných, ale téměř nenositelných trendy podpatcích, sáhněte po oblíbených mokasínech nebo polobotkách. Důležité je vypadat tak, jak se cítíme, to je klíč k úspěchu.