DÍKY CLIP IN BUDETE MÍT KRÁSNĚ DLOUHÉ A HUSTÉ VLASY JAKO Z MÓDNÍHO ČASOPISU

DÍKY CLIP IN BUDETE MÍT KRÁSNĚ DLOUHÉ A HUSTÉ VLASY JAKO Z MÓDNÍHO ČASOPISU

Různé studie potvrdily, že ženy, co mají dlouhé, kvalitní a husté vlasy jsou pro muže mnohem více atraktivnější, než ženy, které mají vlasy krátké a řídké. Proto jsem ráda, že jsem dala na doporučení svých kamarádek a rozhodla jsem se vyzkoušet clip in vlasy. Jde v poslední době o nejoblíbenější a nejžádanější metodu prodlužování vlasů. Vůbec se nedivím, vlasy clip in jsou na silikonových sponkách (sponky jsou pevné, odolné, protiskluzové a perfektně vlasy drží), které se dají během 5 minut nasadit v pohodlí domova. Zvládnete to buď sama, nebo já osobně jsem požádala kamarádku. Nemusíte tak utrácet za drahé nasazování v salonu.

Nejdříve jsem nevěděla, jaké vlasy si vybrat, konkrétně jaký odstín, délku nebo třeba i hustotu, neboť existuje několik různých typů clip in hair. Zavítala jsem proto do prodejny ProfiBeauty, kde mi vstřícný personál pomohl s vybráním vhodného odstínu. Byla jsem až překvapená, kolik různých odstínů mají a kolik jich vlastně existuje. Takové clip in ombre mě přímo dostaly, vypadaly snad lépe, než skutečné ombre od kadeřníka. Dále mi poradili, ať si vezmu clip in vlasy polohusté, aby byl můj účes opravdu perfektní. Cena se také odvíjela od hustoty a délky. Čím větší objem chcete, tím více musíte bohužel zaplatit.

Další otázkou bylo, jaké vlasy vůbec chci. Nejčastější jsou vlasy clip in remy, které se pomocí techniky remy rovnají po směru růstu, tedy od kořínků po konečky, díky tomu se vlásky necuchají. Je důležité si dát na tyto clip in remy vlasy pozor, protože ne každý prodejce má skutečně clip in vlasy kvality remy. ProfiBeauty dále nabízí indické vlasy clip in nebo nově středoevropské vlasy clip in, které se připravují přímo na zakázku. Středoevropské vlasy jsou nejkvalitnějšími vlasy na trhu určené k prodlužování a ProfiBeauty je jako jediný prodejce v ČR nabízí na svých clip in vlasech. Všechny tyto clip in jsou 100% lidské vlasy, a proto výsledná podoba prodlužování vypadá naprosto přirozeně a garantuji vám, že nikdo nepozná, že to nejsou vaše vlasy.

Pokud chcete sáhnout po levnější variantě, jsou také nabízeny umělé vlasy clip in, nebo se dají sehnat i pravé clip in levně, což jsou vlasy ve výprodeji. Všechny clip in mají ochrannou krajku, která zpříjemňuje nošení a zabraňuje zacuchávání vašich vlasů do vlasů z clip in. Šířka pásů je kolem uší upravena tak, aby bylo nošení co nejpohodlnější. V dnešní době je navíc vzácné, když vám nějaký prodejce nelže, u ProfiBeauty máte jistotu, že dostanete vlasy v takové váze a délce, jakou skutečně udávají. Clip in mají průměrnou délku a nemají ztenčené konce, váha clip in vlasů je uváděna bez obalu a sponek.

Já osobně moc na ofiny nejsem, ale pro ty z vás, které chcete ofinu zkusit nebo víte, že vám sluší, má nabídka ProfiBeauty také clip in ofiny. To co mě ale skutečně nadchlo, byly clip in culíky. Osobně si myslím, že jako doplněk na hlavě úplně stačí, když si žena udělá culík a má ho krásně dlouhý a hustý. Já mezi ně nepatřila, teď už ale ano a nemohu si tento clip in ponytail vynachválit. Culík se dá stejně jako všechny vlasy clip in kdykoliv sundat a zase nandat. S tímto culíkem se dají navíc vytvářet krásné společenské účesy.

Ptáte se, co když máte vlasy dlouhé a nejste spokojena jen se svým objemem? I s tímto si lze poradit. V prodejně ProfiBeauty jsem narazila na clip in pásy, které slouží právě k rychlému zahuštění vlasů. Dají se také využít clip in příčesky.

Clip in jsou u nás už celkem známé, ale co také flip in vlasy? Slyšeli jste už o nich? Jsou velice podobné clip in hair, až na to, že nejsou na sponkách, ale na gumičce. Jde o stejně snadné a rychlé nasazení, možná i rychlejší. Gumičky jsou dělány vždy v barvě vlasů, takže se nemusíte bát, že by byla ve vlasech vidět, pro ještě lepší zakrytí ovšem doporučuji gumičku překrýt vrchními vlasy. Gumička je pevná, neklouže, nepraskne a perfektně ve vlasech drží. Flip in vlasy můžete nalézt zatím jen v ProfiBeauty.

Všechny tyto krásné clip in vlasy a flip in vlasy naleznete v kamenné prodejně ProfiBeauty v Praze 2, přesněji na královských Vinohradech. Na stránkách ProfiBeauty je navíc i ke každým clip in hair a flip in hair video, které ukazuje, jak si vlásky správně nasadit. Na všechny vlasy máte záruku a do 14 dnů je můžete bez udání důvodu vrátit. V prodejně máte navíc poradenské služby zcela zdarma a v jejich salonu si clip in můžete i vyzkoušet!