Dlouhé vlasy k ženě patří

Dlouhé vlasy k ženě patří

Dlouhé vlasy jsou ženská chlouba a koruna krásy, ale co dělat, když vaše vlasy zrovna nejsou takové jaké byste si představovala? Naštěstí dnešní doba si se vším umí poradit, krátké vlasy vylepšíme prodloužením vlasů a řídké vlasy zahuštěním vlasů. A kam na tyto služby vyrazit?  Vyzkoušejte kadeřnický salon ProfiBeauty, nacházející se v Praze, kde se už dlouhá léta zabývají právě prodlužováním vlasů a zahušťováním vlasů. V ProfiBeauty pracují jen s tím nejkvalitnějším vlasovým materiálem a vlasy prodlužují jen těmi nejšetrnějšími a nejověřenějšími metodami prodlužování. K prodlužování využívají středoevropské vlasy a východoevropské vlasy, neboť tyto evropské vlasy jsou považovány za ten nejkvalitnější vlasový materiál. Chovají se jako naše vlastní vlasy a rozdíl mezi vlastními vlasy a prodlouženými vlasy je nepatrný. Aby se v ProfiBeauty ujistili, že mají opravdu ten nejkvalitnější vlasový materiál, dělají také vlastní výkup vlasů, což znamená, že vám za vaše vlásky zaplatí! Nemusíte se bát, že byste jenom přišla, nechala si vlasy ušmiknout a zase odešla. Kadeřníci vám na hlavě vytvoří takový účes/sestřih, jaký budete sama chtít a bude navíc zcela zdarma.

Vlasy si v salonu ProfiBeauty můžete nechat prodloužit metodami extendmagic, keratin nebo vlasovými páskami. Nejznámější je asi prodlužování vlasů keratinem, který se dělí na keratin za tepla a keratin za studena. Při keratinu za tepla se keratinové konce „přitaví“ k vlastním vlasům pomocí tavících kleští zahřátých na vysokou teplotu. Keratin za studena je šetrnější, neboť se u něj pracuje se speciálním přístrojem, který vlasy spojuje za pomocí ultrazvukových vln.

Prodlužování vlasů metodou extend magic je horkou novinkou mezi prodlužováním. Nejen, že tato metoda dokáže prodloužit vlasy krátké pouze 1 cm, ale je vhodná také pro zahuštění vlasů. Aplikuje se vlas na vlas a spoje jsou tak malé, že jsou téměř neviditelné, přesto velmi pevné a odolné. Tato revoluční metoda byla vyvinuta především pro onkologicky nemocné pacienty, kterým při léčbě vlasy vypadávají. Díky zahuštění nebo prodloužení touto metodou mohou posílit svou psychickou stránku, která je pro uzdravení to nejdůležitější.

Prodlužování vlasovými páskami je velice oblíbené a žádané. Oproti ostatním metodám je tato metoda velmi rychlá, nezabere více jak 50 minut. Nepracuje se navíc s vysokou teplotou, spoje jsou ploché, neviditelné a při spánku pohodlné. Pro držení pásků na vlasech se používá speciální adhezivum.

Salon ProfiBeauty poskytuje levné prodlužování vlasů, přitom za velmi kvalitní práci. Cena prodloužení vlasů závisí na metodě prodlužování, délce vlasů, hustotě vlasů a vlasovém materiálu.

Jestliže patříte mezi ty šťastnější ženy, které nemají problém se svou délkou nebo se svým objemem, pak můžete v tomto kadeřnictví v Praze 2 využít i klasické kadeřnické služby jako je stříhání, barvení, styling nebo tvorba svatebních a společenských účesů. Díky šikovným rukám profesionálů v ProfiBeauty vždy odejdete zcela spokojená, zrelaxovaná a budete se jistě ráda vracet. Vždyť i dlouhodobou zákaznicí je modelka Eliška Bučková, která do salonu chodí na vlasové pásky.

Salon nenabízí jen tyto kadeřnické služby, můžete vyzkoušet i samoopalovací nástřik. Jistě máte zkušenosti se samoopalovacími krémy nebo samoopalovacími spreji, které většinou nepříjemně zapáchají a dělají nevzhledné skvrny nebo oranžový odstín pokožky, solárka jsou zase drahá, musíte chodit několikrát týdně a i tam při špatné poloze mohou vzniknout neopálená místa. S tímto může být konec díky samoopalovacímu nástřiku! Jde o jedinou zdravou formu opalování, která vám vykouzlí krásný a přirozený vzhled, který vydrží. Díky samoopalovací kosmetice od That´so budete navíc i krásně vonět.