Dnešní doba již originálním dárkům příliš nepřeje. Zvláště pak dárkům pro muže

Dnešní doba již originálním dárkům příliš nepřeje. Zvláště pak dárkům pro muže

Nechceme dávat muži žádný dárkový koš zabalený v celofánu a naplněný všemi možnými mýdly, vůněmi a vonnými svíčkami. Načančané stuhy a lesklé balicí papíry nejsou zrovna to pravé ořechové. U nás takové věci nenajdete. Už jste někdy otevřeli dárek páčidlem? Je to skvělý pocit, to napětí, které číhá uvnitř. Zabořte páčidlo do bedny a přesvědčte se sami.
Muž dostane dřevěnou bednu, ve které je zatlučený jeho dárek. Aby ho dostal, musí si ho také sám vypáčit a věřte, že každé povolení hřebíku a zapraskání dřeva udělá obdarovanému radost, protože stále platí – co muž, to dobyvatel. Zároveň však platí, že co muž, to unikát. Manboxeo myslí na obě tyto pravdy a nejen na ně.
Pokud si vyberete konkrétní bednu, která je naplněna takovými produkty, jež obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení, zatlučeme ji s hrdostí a pošleme k Vám i s páčidlem, protože k otevření dárku by mělo být zapotřebí nějaké nářadí, nikoliv dvojklik myší. Pokud bychom tento dárek chtěli udělat ještě více mužným, museli bychom zavolat speciální jednotku – kukláče, kteří by vykopli vaše vstupní dveře, naběhli do vašeho obývacího pokoje a tam dárek předali. Nebojte, pracujeme na tom.

Pro muže: dejte kolegovi, kamarádovi, šéfovi, otci či synovi Manboxeo a připomeňte mu, že on drží dárek, který je výjimečný proti všem moderním navoněným dárkům.

Pro ženy: pošlete muži Manboxeo a dejte mu vědět, že stále věříte v jeho chlupatá prsa, milovníka piva, který stále číhá uvnitř jeho srdce.

Pro firmy: darujte Manboxeo svému šéfovi či kolegovi a dopřejte sobě i svým ostatní kolegům jedinečný zážitek díky rituálu, který přináší samotné vypáčení dárku, a jenž zaručeně zpestří každou firemní oslavu.
Zasloužíte si ten pocit z koupě dokonalého dárku!