Dodavatelé plynu a ceny za plyn

Dodavatelé plynu a ceny za plyn

Všechny burzy postihl pokles cen plynu během posledních 3 let až o polovinu. Ušetří tak jak domácí spotřebitelé, tak i velké společnosti, kterým ještě pomáhá vývoj kurzu eura ke koruně. Jediné co je třeba, je vybrat si vhodného dodavatele a dobře si počínat při srovnání cen plynu.

Jaké máme ceny plynu

Dle vašich požadavků si zvolte některý z 6ti tarifů, které jsou nabízeny dodavatelem Enra. Pokud budete chtít změnit současného dodavatele, jde o běžný postup, jehož zajištění můžete nechat na společnosti ENRA. Zákaznická podpora funguje každý den a pomůže vám vyřešit různé situace.

U společnosti Enra Services je cena zemního plynu v porovnání s konkurencí menší, díky nízkým provozním nákladům a pro konečného spotřebitele se nemění. Neobsahuje další aktivační či deaktivační náklady, či další neveřejné výdaje, využitím nabízeného provizního programu můžete opět výrazně uškudlit.

Srovnejte si ceny plynu

Nemáte představu o tom, který z nabízených tarifů bude pro vás tím nejvýhodnějším? Jednoduše použijte on-line počítačku, která pro vás naznačí vhodný tarif za plyn. Aplikace kalkulačky je jednoduchá, znáte-li množství použitého plynu, tak tento údaj vyplníte. Netušíte-li jaká je vaše spotřeba plynu, pro dostačující srovnání je potřeba uvést druh bydlení a účel používání plynu.

Kalkulátor sám spočítá výsledek, podle kterého se dá vše vyhodnotit a rozhodnout se pro nevýhodnější nabídku.  Pečlivým srovnáním jednotlivých tarifů můžete ročně výrazně ušetřit.

Sjednaná cena vám navíc zůstane, protože našim odběratelům nehrozí skokové zvýšení původní ceny. To nařizuje jak odpovídající právní úprava, tak i dodavatel plynu ve svých obchodních podmínkách. Zároveň ty, stejně jako ceník, smlouvu a všechny informace pro odběratele, jsou na webu dodavatele, kde se s nimi můžete podrobně seznámit.