iOdhadce.cz

iOdhadce.cz

Určitě jste se někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali zpracovat znalecký posudek nemovitosti, například pro účely dědictví nebo pouhý odhad nemovitosti. Mnohdy se také můžete setkat s nutností vypracovat energetický průkaz budovy – PENB. Jde o dokument, který udává celkové zhodnocení objektu z energetického pohledu tedy energetickou náročnost budovy. Tento průkaz je potřeba např. při výstavbě nebo prodeji nemovitosti.

Všechny tyto služby můžete vyřešit na jednom místě. Využijte služeb iOdhadce.cz, kde můžete jednotlivé posudky a odhady kolem nemovitostí vyřešit rychle, levně a online.

Můžete si zadat vypracování znaleckého posudku odkudkoliv. Ihned vidíte cenu, dobu vypracování a další informace.

Odhady a posudky nemovitostí potřebujete například při prodeji nemovitosti nebo při řešení dědictví. Mohou je po Vás chtít také v bance při Vašem zájmu o hypotéku nebo úvěr.  Průkaz energetické náročnosti budovy pak musíte mít třeba při realizaci novostavby rodinného domu.

Znalecké posudky nemovitostí či průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) od nás využívají jak jednotlivci, tak i podnikatelé a firmy. Zaměřujeme se například na spolupráci s realitními kancelářemi, dražebními společnostmi, finančními institucemi, stavebními firmami.

Klient pracuje a komunikuje přes intuitivní a efektivní online rozhraní, kde má také přehled faktur, platebních údajů a dalších informací. Vidí zde také všechny svoje objednávky jednotlivých služeb a jejich stavy. Na našem webu iOdhadce.cz máte také možnost ZDARMA zjistit rychle a online cenu zemědělské půdy podle kódu BPEJ.

Jsme rádi, že Vám naše efektivní poskytování služeb pomáhá a snažíme se průběžně o jejich vývoj a zlepšování.