Jaký obal na mobil si zvolit?

Jaký obal na mobil si zvolit?

Dnešní velmi populární dotykové telefony jsou náchylnější k poškození. Je to dáno jejich rozměry a tvarem. Aby jste předešli jakémukoliv poškození mobilního telefonu je dobré pořídit si pouzdro na mobil. Protože obalů na mobil existuje hned několik druhů a není snadné pro zákazníka se v obalech orientovat, doporučujeme Vám článek v jednom internetovém obchodě – Kvalitnishop.cz, kde jsou shrnuty dostupné druhy pouzder na telefony spolu s jejich zápory i klady.

Ženy dávají přednost jiným obalům na mobilní telefony

Ženy dávají přednost univerzálním obalům na mobily (kapsičky, ponožky, kožené pouzdra), zatím co muži preferují tzv. silikonová pouzdra na telefony. Jak již sám nadpis napovídá, ženám se líbí jiná pouzdra na telefony než mužům. Ono se není ani čemu divit.  Zde je vhodné upozornit, že pro pány, kteří rádi nosí mobilní telefon v kapse u kalhot je vhodnější pouzdro na mobil z tzv. tvrdšího silikonu, díky kterému se telefon snázeji vyndává z kapsy. Na druhou stranu nutno říci, že dnes jsou nabízeny silikonová pouzdra, která jsou dělána přímo pro ženy a dívky.

 

Kvalitní pouzdro může být i levné

Výběrem kvalitního pouzdra na telefon ušetříte stovky až tisíce korun za případné opravy telefonu. Navíc díky pouzdro zůstane telefon krásnější a zachovalejší. Tím pádem pokud bude při koupi nového telefonu starší mobilní telefon prodávat, utržíte za něj více peněz. Pouzdra na mobilní telefony se dají pořídit od 29,-Kč. Cena kvalitních silikonových pouzder se pohybuje okolo 100,-Kč. Samozřejmě existuje skupina luxusních pouzder, kde jsou ceny mnohonásobně vyšší.