Kalhoty na tisíc způsobů

Kalhoty na tisíc způsobů

Kalhoty jsou univerzálním kusem oblečení, který bezpochyby vlastní každý z nás. Díky své pohodlnosti a všestrannému využití jsou kalhoty oblíbené u mužů i u žen. Kalhoty mají mnoho podob, od tepláků, přes sportovní kalhoty, až po jeansy, legíny či plátěné kalhoty.

Asi nejuniverzálnějším typem kalhot jsou jeansy, neboli rifle, které jsou módní a oblíbené od jejich samotného vzniku. Jsou k dispozici v různých barvách, střizích, délkách, značkách a mohou mít elegantní i sportovní vzezření.  Velkou výhodou riflí je, že se dají kombinovat prakticky s čímkoliv.

Módním trendem jsou určitě dámské legíny, které už v dnešní době nejsou pouze oblečením na cvičení, ale běžnou součástí dámského šatníku. Na trhu je k dostání mnoho druhů legín v různých barvách, s barevnými potisky a jsou vyrobené z nejrůznější materiálů. A pokud jsou vhodně zkombinované s vrchním dílem oblečení, pak mohou vytvářet elegantní vzhled. Velkou předností legín je navíc jejich pohodlnost a komfort při nošení.

V zimních měsících každoročně stoupá poptávka po kalhotách, které jsou určeny pro venkovní sportovní aktivity jako je sjezdové a běžecké lyžování, snowboard, turistiku, nebo procházky. Tyto kalhoty by měly být nepromokavé a dostatečně zateplené, aby své nositele udržely v suchu a teple po celý den.

Nepostradatelným kouskem dámského i pánského šatníku jsou rovněž tepláky, které jsou vhodné jak pro domácí pohodu, tak na sport.