Kancelářský nábytek na míru

Kancelářský nábytek na míru

Chcete inovovat svou kancelář, dílnu, sklad, nebo snad celou firmu či domácnost? Přemýšlíte nad tím, jak nejlépe konstruktivně vyřešit skladovací prostory u Vás. Máte-li zájem zvýšit kapacitu skladu či kanceláří, ideálním řešením jsou pro Vás regály!

V široké škále regálů a skladovací techniky, naleznete nepřeberné množství výhod pro Váš pracovní prostor. Díky skladovací technice si usnadníte organizaci práce, ušetříte tak čas a peníze.

Skladovací technika

Při výběru a koupi byste měli dbát na to, aby skladovací technika co nejefektivněji vyplnila každý centimetr ve Vašich prostorech a přitom Vám nepřekážela v pohybu. Zaměřte se proto na rozměry, případně na to, zda lze vše upravit přímo na míru.

Dále věnujte pozornost kvalitě zboží, aby odolalo nárazů a zůstalo tak déle jako nové. Určitě také oceníte, pokud se vybavení bude snadno udržovat, zvlášť po věcech, které skladujete, zůstává nepořádek.

V neposlední řadě se zaměřte na nosnost regálů a polic. Díky tomu můžete zamezit zbytečnému zranění na pracovišti, když dojde ke zřícení regálů pod tíhou nákladu.

Posuvné regály

Posuvné regály jsou investicí, která se vyplatí na místech, kde je limitujícím prvek prostor. Dokážou uložit dvakrát víc materiálu, zboží nebo archiválií. Ideálně také slouží jako ochrana proti prachu.

Nejlepším východiskem jsou posuvné regály především pro podniky, které potřebují mít vlastní archív a uskladnit zde velké množství dokumentace.  Posuvné regály totiž dovolují vytvořit mezi dvěma regály místo, když potřebujete něco zpětně dohledat.

Manipulace s posuvnými regály je snadná díky posouvání po kolejničkách. Díky tomu zůstanou všechny uložené dokumenty snadno přístupné při maximálním využití prostoru.

Kancelářské regály

Skladujete své dokumenty přehledně?  S kancelářskými regály na šanony a spisy to půjde snadno a navíc Vám nabídnou spoustu místa. Kancelářské regály poskytují  dlouhou životnost a velkou variabilitou. Je to nejjednodušší řešení, jak udělat přehledný pořádek ve Vaší kanceláři.

Kancelářské regály a skladovací technika Vám nabízí organizovanost do Vašich kanceláří. Práce Vám díky nim půjde lépe od ruky, když bude mít všechno své místo a Vy budete vědět, kam sáhnout.