Kočárek pro psa

Kočárek pro psa

Když se řekne kočárek tak si snad každý z nás vybaví kočárek dětský. Říkáte si, že takový kočárek nebude nic pro vás, jelikož miminko neplánujete? Není ovšem kočárek jako kočárek. Náš internetový obchod www.kocarkypropsy.cz nabízí speciální kočárky pro vaše čtyřnohé miláčky! Kromě kočárků u nás objevíte pro své mazlíčky i autosedačky, elektronické obojky, přepravní tašky a boxy…

A proč si vlastně kočárek pořídit? První důvod je opravdu k nezaplacení a oceníte ho při návštěvě veterináře. Určitě nejeden z nás zažil situaci, kdy si pejsek cestou k veterináři usmyslel, že dál neudělá už ani krok nebo se dokonce úplně vyvlékl z vodítka a utekl do bezpečné vzdálenosti, jen aby nemusel k obávanému veterináři, kterého vycítil již na metry daleko. Dalším důvodem kdy kočárek využijete, je pokud máte staršího nebo nemocného pejska. Takový pejsek bude mít v kočárku klid a veškeré pohodlí čímž se dostáváme k dalšímu kladnému důvodu proč si kočárek pořídit a to sice bezpečné a pohodlné cestování vašeho čtyřnohého miláčka. Kočárek je dále prevencí pro malé zdrhače, proto se vám bude určitě hodit na dovolené, kde by bylo hledání pejska či kočičky opravdu obtížné. A pokud je ve vašem okolí agresivní pes, nemusíte mít strach, jelikož kočárek poslouží vašemu pejskovi i jako bezpečný úkryt a ochrana.

Nabízíme hned několik druhů kočárků. Například klasické kočárky jsou vhodné pro procházky po ulicích a v klidném i náročnějším terénu. Dále sportovní kočárky, které využijete jak na procházce tak třeba i při nákupu a dokonce i při jízdě na kole. Naše víceúčelové kočárky 2 v 1 můžete použít jako kočárek a dále jako přepravku aniž byste pejska museli jakkoli přemisťovat.  Přepravku pak uložíte na sedačku auta a kostru kočárku pohodlně složíte do kufru auta. Dále nabízíme i náhradní díly ke kočárkům a to v podobě různých koleček a také příslušenství ke kočárkům kde naleznete nejrůznější pláštěnky a přepravní tašky.

Jak už bylo zmíněno, sportovní kočárky mají víceúčelové využití a to ať jde o nákupy, procházky nebo i jízdu na kole. Využijete je zkrátka všude. Skvělou vlastností těchto kočárků je především jejich lehkost a díky větším kolečkům velmi jednoduchá manipulace. Sportovní kočárky, které nabízíme, jsou vhodné pro střední psy, jejichž váha se pohybuje do 30 kg.

Sportovní kočárky jsou uvnitř opatřeny o tři bezpečnostní vodítka a vystlány pohodlnými podložkami. Kočár má pevný rámec a nastavitelnou rukojeť. Přední, horní i zadní otevírání kočárku jsou zapínatelné na zip. Kočárky mají zadní kapsičku, kam si můžete bez problému uložit pár drobností potřebných na cestu. Kola jsou v podobě nafukovacích pneumatik nebo pevné gumové pneumatiky vyrobené z měkké směsi, u které nehrozí propíchnutí. Přední kolečka jsou otočná o celých 360°. Součástí kočárků je i praktická pláštěnka.

Kočárky jsou vyrobené z praktického nylonu, který je lehce omyvatelný. Kočárky mají několik otvorů vyplněných prodyšnou síťkou pro lepší cirkulaci vzduchu. A pro větší bezpečnost má po stranách našité reflexní pruhy. Rukojeť kočárku je sklopná a kočárek obsahuje přípojky či držáky k jízdnímu kolu. Vše najdete na www.kocarkypropsy.cz