Kožené pouzdro na mobilní telefon

Kožené pouzdro na mobilní telefon

Nové mobilní telefony jsou často větších rozměrů a je nutné je chránit. Velmi populární jsou tzv. silikonové obaly na telefony, ty však nemusí vyhovovat všem zákazníkům a proto najdete v nabídkách eshopů také klasické kožené pouzdra na mobily. Většinou se jedná o kapsičky vyrobené z pravé nebo umělé kůže klasického tvaru.

Jaké pouzdro na mobil zvolit?

Pouzdro může obsahovat pásek pro snadnější vyndávání mobilního telefony z pouzdra. Některá kvalitní pouzdra navíc obsahují vnější pásek pro zajištění telefonu v pouzdru proti vypadnutí. Důležité jsou rozměry jednotlivých pouzder na telefony. Protože dnešní dotykové mobilní telefony jsou větších rozměrů, také pouzdro na mobil musít být větší. Zde platí příměr – čím větší pouzdro, tím vyšší cena. Je to dáno především spotřebou materiálu pro výrobu pouzdra na mobil.

Kvalitní pouzdro na mobilní telefon se pouzná především provedením a ušitím. Kvalitnější pouzdra mají kůži prošitou navzájem (podobně jako je tomu u bot). Méně kvalitní pouzdra jsou sešita pouze vnější hranou pouzdra. Použitá nit je na okraji pouzdra a časem se může začít trhat. Díky moderním technologiím pak není problém zakoupit pouzdra v různých barevných provedeních. Všechna zmiňovaná pouzdra a obaly pro telefony můžete zakoupit v internetovém obchodě – Kvalitnishop.cz.