Kvalitní brandy

Kvalitní brandy

Alkoholický nápoj brandy zná jistě každý, ale jak vybrat z nepřeberného množství této pálenky z vinné révy tu nejkvalitnější a přitom za přijatelnou cenu? Společnost XO CZECH, s.r.o., výhradní dovozce a distributor alkoholických nápojů moldavské značky KVINT, na svém eshopu nabízí brandy opravdu kvalitní.

Moldavská společnost KVINT se výrobou brandy zabývá bezmála 118 let. Za dobu své existence získala již několik ocenění a její alkoholické nápoje se právem staly jedněmi z nejoblíbenějších na celém světě. A není divu. Díky modernímu zařízení, vyspělé technologii a úctě ke starým tradicím se této moldavské palírně daří vyrábět znamenitou brandy, která Vás díky původní receptuře překvapí svojí výjimečnou chutí a nezaměnitelnou vůní.

Společnost XO CZECH, s.r.o., umožňuje moldavskou brandy dodávat českým zákazníkům prostřednictvím svého internetového obchodu, ve kterém naleznete brandy VSOP, zrající 3 – 5 let, brandy XO, které zrají minimálně 6 let a více, exkluzivní brandy staré 40 a 50 let, ale také vynikající moldavská vína odrůd Merlot a Aligote, kvalitní vodky VOLK, KVINTOFF Crystal a KVINTOFF Wheat nebo gin KVINT.

Pokud tedy patříte mezi milovníky kvalitní brandy nebo jiných alkoholických nápojů, navštivte eshop xoczech.cz a vyzkoušejte kvalitní moldavskou brandy, která je také pěkným dárkem při obchodních jednáních a různých příležitostech, jako jsou například významná jubilea ve vývoji firmy či v životě rodinných příslušníků nebo vašich přátel. Doprava je zdarma.