Kvalitní obaly na mobily za rozumnou cenu

Kvalitní obaly na mobily za rozumnou cenu

Mobilní telefony se staly nedílnou součástí života každého z nás. Mnoho lidí nevlastní pouze jeden mobilní telefon, ale hned několik. Protože cena mobilních telefonů se může pohybovat od několika set korun až po desítky tisíc korun, je dobré myslet na ochranu takovéhoto telefonu.  Kvalitní ochranu mobilního telefonu za rozumnou cenu poskytují tzv. silikonová pouzdra na telefony.

Silikonový obal na mobil

Jedná se o speciální umělou hmotu (ohebnou) ze které se vyrábějí obaly na mobily přímo pro konkrétní model telefonu. Zde je důležité upozornit na specifika každého obalu. Jednotlivá pouzdra jsou vyráběny přesně na míru daného telefonu a proto v 95% případů nelze použít obal určený pro jeden druh telefonu na druhý.

Životnost silikonových obalů je dá se říci delší, než samotná životnost mobilního telefonu. Takovýto obal pak dokáže bezesporu telefon zachránit před rozbitím při pádu na zem apod.

Nevýhody silikonových obalů na mobily

Mezi hlavní nevýhody těchto obalů patří snad jen jejich možnost poškrábání. Některé obaly mohou také měnit po letech svou barvu. Ale to je dáno spíše častým používám obalu. Kdyby obal nebyl používaný, zůstal by jako nový, avšak neplnil by hlavní funkci, kterou je ochrana mobilního telefonu.

Samozřejmě existuje mnoho druhů obalů na mobily a není jednoduché vybrat si ten správný. Někteří zákazníci preferují tzv. pouzdra na telefony. Často se jedná o kožené kapsičky, pouzdra apod.

Pokud si tedy chcete ušetřit peníze za opravu mobilního telefonu, není nic snadnějšího než si pořídit obal pro svůj telefon v některém z internetových obchodů. Například eshop Kvalitnishop.cz nabízí několik set takovýchto obalů pro telefony.