Léčivé termální produkty

Léčivé termální produkty

Není třeba jezdit do blahodárných lázní, postačuje opakovaně používat léčivé termální produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek…

V našich středozemních podmínkách je těžké udržet své dýchací ústrojí, pokožku a pohybový aparát v kondici běžné obyvatelům přímořských států a horských oblastí. Málokdo si může dovolit několikrát ročně si užívat blahodárných lázeňských procedur. Velba.cz přináší snadno dostupné řešení pro každého jednotlivce i velké lázeňské domy, kam spadají bylinné a minerální výrobky.

Vynikající sůl z mrtvého moře s blahodárným účinkem účinkuje v lázeňství i kosmetice

Koupelová přírodní sůl z mrtvého moře je nepřekonatelná. Blahodárná sůl z mrtvého moře se čerpá přírodním vypařováním mořské vody a krystalizací soli v ní obsažené. Minerální soli se usuší, nevítané směsi bahna a písku se roztřídí. Skutečná sůl z mrtvého moře má být bílá a sypká, dále se využívá se v lázeňství, kosmetice i lékařství.

Životadárný nahřívací polštářek proti bolestem na těle i duši

Absolutně přírodní nahřívací polštářek, čili bylinný termofor, se zeleným čajem, levandulí, mátou, litseou cubebou proti únavě či povzbuzujícími citrusy i oblíbený dětský nahřívací polštářek uleví bolestivým oblastem, velice nepříjemným bolestem svalů, kloubů, páteře, beder, spolehlivě zklidní roztěkanou mysl a rozhodně zahřeje na duši i těle. Nahřívací polštářky se dle návodu nahřejí v mikrovlnné troubě a pak se přikládají na konkrétní místa, pro niž byl nahřívací polštářek vyrobený. Souběžně do ovzduší začnou pronikat obsažené voňavé bylinné silice, a tím kladně ovlivňují i jiné smyslové orgány. Blahodárný nahřívací polštářek zcela jistě najde praktické využití jak doma, tak například v relaxačním nebo wellness centru.

Perfektní, léčivý jednorázový rašelinový obklad stoprocentně zastíní bahenní lázeň

Uzdravující tepelnou léčbu, při níž povolí svalová tenze, celkové očistě a uvolnění všech tělesných orgánů, jistě zaručí praktický jednorázový rašelinový obklad. A tak každý ozdravný jednorázový rašelinový obklad má uvnitř důležité huminové a fulvo kyseliny, jež se působením nosiče tepla vylučují a činí se proti bolestem kloubů a svalů.