Lion Mobile

Lion Mobile

Lion Mobile: spolehlivý partner a dovozce čínských smartphonů

Chcete ušetřit a při tom si pořídit kvalitní smartphone? Obraťte se na profesionála – společnost Lion Mobile, která již řadu let do Čech dováží čínské startupové značky chytrých mobilních telefonů. Dovozem to ale samozřejmě nekončí, zajištěna je kompletní péče o produkt i koncového zákazníka:

  • propagace výrobků – zajištění recenzí u největších českých médií;
  • komunikace s partnery a koncovými zákazníky.
  • distribuce a prodej na českém trhu;
  • autorizovaný servis;

Čínské telefony dnes udávají směr

Společnost Lion Mobile se již řadu let specializuje na čínské startupové značky, které produkují kvalitní telefony s nižší cenou, než je u konkurence běžné. Cena ale není jediným klíčovým faktorem – čínské telefony nabízí výbavu a funkce, kterou ostatní výrobci zatím nenabízejí – luxusní provedení a materiály, velkou výdrž, Android rozšířený o užitečné funkce.

Xiaomi, THL a Doogee

O značce Xiaomi většina zákazníků slyšela. Není náhoda, že tato čínská společnost nyní představuje 4. největšího výrobce mobilních telefonů na světě. První smartphone byl přitom představen teprve v roce 2011! Xiaomi zasadilo ránu ostatním výrobcům – telefony jsou o poznání levnější, kvalitnější a originální (například vlastním systémem či luxusní konstrukcí).

V péči Lion Mobile jsou silné čínské značky – Xiaomi, což je dnes 4. největšího výrobce mobilních telefonů na světě. Společnost THL – výrobce smartphonů s velkou baterií a až 3x vyšší výdrží než u běžných chytrých telefonů. V podobných šlépějích kráčí i stále sílící značka Doogee, jejíž smartphony zaujmou krásným designem i skvělým poměrem cena/výkon.

O Lion Mobile

Lion Mobile je českou firmou zaměřenou na prodej a distribuci čínských smartphonů ve střední Evropě. Telefony nabízené touto společností na evropském trhu prošly náročným testovacím procesem a mohou se tak pochlubit certifikáty CE. Firemní tým se skládá ze zkušených odborníků, kteří se čínským smartphonům věnují již několik let. Lion Mobile byl na českém trhu prvním distributorem, který nabídl čínské smartphony THL, DOOGEE, Oppo a také Xiaomi. Firma všem těmto exotickým značkám zajišťuje servisní péči. Společnost Lion Mobile úzce spolupracuje se zakladateli MIUI komunity na vývoji otevřených překladů a provozuje eshopy xiaomimobile.cz, levnesmartphony.cz a thl.cz.