Nechte si vytvořit profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě

Nechte si vytvořit profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě

V dnešní době téměř není lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný okamžik, případně představí ve zkratce produkty a firmu, než je videozáznam. Movie Factory, specialista na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zachyťte zásadní událost ve vašem životě za pomoci videoprodukce

Pracujete na zajímavém příběhu o lidech, o nichž by měla vědět i veřejnost, anebo je něčí životní příběh natolik neobvyklý, že by se měl zaznamenat? Jsme tu pro vás. Naši kameramani s odborným přístrojovým vybavením vám pomohou s realizací vašeho dokumentu, reportáže, záznamu koncertu i dalších libovolných živých událostí. Používáme libovolný počet kamer.

Reklamní spoty jako forma propagace vašeho produkty

Vynikajícím prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, či třeba firemní záměr, je opět video záznam. Náš tým vám natočí pěkné reklamní spoty, kde budou zvýrazněny výhody vašeho záměru i vypíchnata pozitiva předváděného produktu. Zabýváme se i natáčením instruktážních videí a propagačních videí pro muzea, nebo společnosti. Jestliže pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete využít možnosti propagace pomocí promovidea či video upoutávky.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám kvalitní svatební video vytvoříme. Když ho pak za nějaký čas shlédnete, rozhodně se nebudete nudit a pokaždé přijdete na nové detaily. Pracujeme výhradně s kvalitní technikou a můžeme vám nabídnout až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení ostrý a stabilní záběr.