Nová kolekce pánských košilí SmartMen

Nová kolekce pánských košilí SmartMen

Česká módní značka SmartMen představuje v těchto dnech novou kolekci pánských košilí pro sezonu 2014 – 2015. Domácí výrobce košilí SmartMen se dlouhodobě specializuje na výrobu a design pánských košilí z čisté bavlny s dlouhým rukávem. Košile jsou vyráběny v České republice, přičemž aktuální kolekce je inspirována nejnovějším trendem v pánské módě a tím je Business Casual Dress Code.

Business Casual styl udává trend v pánské módě

Mnohým mužům již nevyhovuje upjatý styl pánských obleků a kravat. Zaměstnanci a byznysmeni požadují pohodlné a seriózní oblečení, ve kterém se cítí dobře a mohou odvést optimální výkon. Business Casual pánská móda právě umožňuje muži, aby vypadal důvěryhodně a cítil se přirozeně na jednáních i v čase stráveném na cestách.

Pohodlné košile pro celodenní nošení

Business Casual košile SmartMen jsou vyrobeny z příjemné a pevné látky. Košile vydrží celodenní pracovní nasazení v parných letních dnech i v zimě. Po vyprání vypadá opět jako nová. Barevné kombinace s kontrastními detaily ve vzorech proužků a kára zaručují široký výběr košilí pro každý den podle příležitosti nebo momentální nálady.

Výhodný poměr kvalita a cena

Nové košile SmartMen jsou vyrobeny s důslednou pečlivostí z vysoce kvalitních materiálů. Při výběru odstínů a vzorů látek je dbáno na podstatné detaily. Košile SmartMen patří díky poměru kvalita a cena k nejžádanějším košilím na českém trhu.