Ochranné fólie pro displej mobilního telefonu výhodně

Ochranné fólie pro displej mobilního telefonu výhodně

Ochranné fólie na displeje telefonů se stali v dnešní době velmi populární. Za relativně malou část peněz získáte větší ochranu displeje telefonu. Cena ochranných fólií se pohybuje okolo 30,- až 50,-Kč což není skutečně mnoho peněz. Fólie chrání displej před špínou, prachem a poškrábáním.

Nanášení ochranné fólie zvládne každý a není na tom nic složitého. Výhodnější a kvalitnější fólie jsou vybaveny tzv. dvěma pomocnými vrstvami. Takováto fólie se v podstatě skládá ze 3 fólií, přičemž uprostřed se nachází požadovaná ochranná fólie, která na displeji telefonu zůstává. Ostatní dvě jen usnadňují nanášení ochranné fólie na displej telefonu.

Protože dotykových mobilních telefonů existují dnes desítky až stovky druhů, není jednoduché najít tu správnou fólii pro přesný typ telefonu. Velký výběr ochranných fólií najdete v internetovém obchodě Kvalitnishop.cz, který se zabývá prodejem obalů, pouzder, krytů a ochranných fólií pro mobilní telefony všeho druhu. Ochranné fólie se vyrábějí pro telefony značek HTC, Samsung, Nokia, LG, Sony, iPhone, Huawei a mnoho dalších.