Páskovací stroje

Páskovací stroje

Společnost PENTA-servis spol. s r.o.  se zabývá prodejem páskovací a obalové techniky, obalových materiálů. Nabízíme také servis, preventivní prohlídky a elektro revizi daných strojů.

Páskovací stroje dělíme na ruční páskovače, poloautomatické páskovací stroje,automatické páskovací stroje, stroje na páskování palet, průchozí automaty, které jsou vybaveny fotočidly i vlastními dopravníky a jsou připraveny k integraci do plně automatické linky, která pracuje bez lidské obsluhy. Také jsou vyráběny speciální  jednoúčelové páskovací stroje, které jsou vyrobeny dle přesných požadavků a potřeb zákazníka.

Páskovací stroje jsou určeny k fixaci a zajištění kartonů. používají se v expedicích, distribučních skladech, tiskařském, potravinářském, stavebním a papírenském průmyslu. Stroj je osazen odvíječem vázací pásky, odkud je pásek poháněn-posouván, utažen a svařen v páskovací hlavě.

Páskovací stroje pracují s PP, PET, PES vázacími pásky nebo speciálními papírovými a fóliovými pásky, které se výborně hodí k potisku, mohou být nositelem reklamy, či jiné marketingové informace.