Permanentní prodlužování vlasů vyřeší vaše starosti

Permanentní prodlužování vlasů vyřeší vaše starosti

Častým problémem, který trápí čím dál tím více žen je vypadávání vlasů nebo to jsou krátké a řídké vlasy. To že je zastaven růst vlasů může způsobit i častá chemická nebo tepelná úprava. Jistě existuje řada doplňků či vlasové kosmetiky, která by vám mohla s tímto problémem pomoct, ale pokud toužíte po okamžitém řešení, které by vám vykouzlilo snově dlouhé a husté vlasy, vyzkoušejte prodlužování vlasů či zahušťování vlasů.

Prodlužování vlasů je permanentní, to tedy znamená, že vám vydrží až několik měsíců. Předtím než k prodlužování vůbec dojde, je nutné vybrat si vlasový materiál. V dnešní době se nejčastěji prodlužuje pravými evropskými vlasy, jsou to buď středoevropské vlasy nebo východoevropské vlasy. Tyto nejkvalitnější vlasy na trhu nabízí společnost ProfiBeauty, v jejíž kamenné prodejně, nacházející se v Praze 2, na Vinohradech, naleznete opravdu velké množství různých odstínů, délek, hustot nebo i vlnitostí. Prodlužování a zahušťování vlasů se provádí různými metodami. Každá metoda má své plusy a mínusy. Salon ProfiBeauty vám nabízí prodlužování vlasů keratinem, metodou extendmagic nebo vlasovými páskami. Metoda prodlužování keratinem se dělí na keratin za tepla a keratin za studena. U keratinu za tepla se keratinové konce vlasů přitaví k vašim vlasům pomocí tavících kleští, které jsou zahřáté na vysokou teplotu. Keratin za studena zase pracuje se speciálním přístrojem, který za pomoci ultrazvukových vln přichytí pramínky k vašim vlasům. Metoda prodlužování extendmagic je zcela nová, dokáže prodloužit nebo zahustit vlasy dlouhé pouze 1 cm. U všech těchto metod je procedura dlouhá a poněkud vyčerpávající, většinou bývá až v řádech hodin, kdežto metoda prodlužování vlasovými páskami vám zabere maximálně 50 minut.

ProfiBeauty na všechny tyto metody, ale také na metodu prodlužování vlasů micro ring, nanoring či micro tubes organizuje kurzy, kde vás pomocí těchto metod naučí vlasy prodlužovat a zahušťovat.

Pokud se děsíte ceny prodlužování vlasů, tak nemusíte. ProfiBeauty provádí opravdu levné prodlužování vlasů a kvalitní práci. Pro prodlužování používá jen kvalitní materiál, příslušenství a personál je opravdovou špičkou v tomto oboru. Každá cena prodlužování vlasů je různá, záleží na metodě prodlužování nebo zahušťování, na délce vlasů, hustotě vlasů a vlasovém materiálu. Věřte ale, že s touto investicí nezískáte jen krásně dlouhé, husté a kvalitní vlasy, stoupne vám také zdravé a hlavně oprávněné sebevědomí.