POHÁDKOVĚ DLOUHÉ VLASY ZA 5 MINUT!

POHÁDKOVĚ DLOUHÉ VLASY ZA 5 MINUT!

Žena je velice náročné stvoření, vždy chce to, co zrovna nemá a pokud jde o vlasy, nikdy nebude snad spokojená. Sama to moc dobře znám. Mám vlnité vlasy, tak si je žehlím, jenomže když jsou vyžehlené, líbí se mi zase ta holka s loknami, co zrovna kolem mě prošla. Známe to určitě všechny, že? A aby toho nebylo málo, začal být trend mít dlouhé vlasy až po zadek a ty moje ne a ne růst. Co s tím tedy? Žádné vlasové přípravky mi nepomohly a o trvalém prodloužení vlasů jsem ani nepřemýšlela. Kamarádka se mi zmínila a silně doporučila prodejnu vlasů ProfiBeauty, kde prodávají clip in vlasy. Slyšeli jste o nich už? Jsou to takzvané vlasy na sponkách, „připevnění“ je velice jednoduché a hlavně rychlé! Zvládám to i já, a to mám obě ruce levé. Naprostou genialitou těchto vlasů je, že si je můžete kdykoliv nandat a zase sundat. Sponky jsou velké, pevné a hlavně odolné, na hlavě opravdu perfektně drží, jsou potaženy silikonem, aby neklouzaly, takže se nemusíte bát, že by vám uprostřed večírku vlasy spadly.

Když jsem vstoupila do tohoto ráje s vlasy byla jsem unešená, ale také velice nervózní, neboť jsem vlastně nevěděla, co hledám. Personál byl ochotný, poradil mi jak s délkou, hustotou, tak i s odstínem vlásků. Mé vlasy jsou blond melírované, což pro mé překvapení nebyl také žádný problém. Existují totiž i clip in melírované, a to s různým odstínem blond nebo i hnědé. V této prodejně to byla skutečně výstava všech různých odstínů, dokonce jsem narazila i na překrásné clip in vlasy ombre, až jsem na chvíli zapřemýšlela, že se snad přebarvím.

ProfiBeauty opravdu nabízí širokou škálu vlasů clip in, mají je v různých cenách nebo hustotách. Mé vlasy jsou středně husté, proto mi doporučili clip in polohusté, ale i vy, co nemáte zrovna oslnivý objem, můžete své vlásky třeba pomocí clip in příčesků nebo clip in pásů zahustit! Celkově mají výběr ze 3 typů setů, dokonce mají i super husté 300 gramové clip in sety, které jsou určeny opravdu pro ty nejnáročnější klientky. Cena vás u těchto clip in mile překvapí. V ProfiBeauty máte opravdu jistotu v tom, že vás nešidí v délce, ani váze. Uvádí průměrnou délku vlasů a váhu bez obalu a sponek.

V prodejně jsem si prohlížela nespočet různých clip in vlasů. Nikdy jsem neměla ofinu, tak jsem byla zvědavá, jak bych v ní vypadala. No, neoslnila bych v ní asi žádného kolemjdoucího… Ale vám, co ofinka sluší, můžete vyhledat i clip in ofinu. Hustý culík je v dnešní době taková módní ikona a kolikrát na ples či večírek nemusíte vymýšlet složitý účes, ale stačí vám právě krásně dlouhý a hustý culík. Pokud takový nemáte od přírody, vřele doporučují clip in culík.

Abych vám clip in hair jen nechválila, narazila jsem na pár mušek. Clip in jsou cenově trošičku někde jinde a ne každá žena si je může dovolit, proto je od ProfiBeauty hezké, že nabízí i vlasy clip in levně, což jsou vlásky ve výprodeji. Clip in je nejlepší nosit asi v zimě, neboť se vám v nich v létě bude nejspíš potit hlava. Ta radost za to ovšem stojí, a jak je známo – pro krásu se musí trpět. Clip in jsou navíc 100% lidské vlasy, které vypadají naprosto přirozeně. Jde samozřejmě sehnat i umělé vlasy clip in, které budou cenově zase někde jinde. Prodejna nabízí i clip in remy, což znamená, že se vám vlasy nebudou zacuchávat, neboť byly při zhotovení seřazeny podle směru růstu. Dejte si ovšem pozor, pravé remy vlásky nenabízí každý prodejce, většinou míchají umělé vlasy s lidskými vlasy, které nejsou kvalitní. Clip in remy vlasy jdou sehnat také ve výprodeji. Mě osobně nejvíce nadchly středoevropské clip in vlasy, které se dělají jen na zakázku a ProfiBeauty jsou vlastně jediní, kteří tyto vlasy nabízejí. Je všehovšudy známé, že středoevropské vlasy jsou nejlepší vlasy k prodlužování.

Doufám, že jsem vám aspoň trošku pomohla při rozhodování. Pokud vás stejně jako mě tyto clip in vlasy nadchly, můžete je sehnat v Praze 2, na Vinohradech, v kamenné prodejně ProfiBeauty. Kdybyste s nimi náhodou nebyly spokojené, můžete vlasy do 14 dnů vrátit bez udání důvodu a navíc na ně máte 2 roky záruku!