Pohřby bez obřadu Praha

Pohřby bez obřadu Praha

Pohřby bez obřadu jsou stále žádanější, jde o levnější variantu pohřbů, kdy neplatíte za obřad a nemáte příliš možností ovlivnit různé věci. Na druhou stranu ceny takových pohřbů i v Praze je možné pořídit za velmi výhodných podmínek.

Pohřební služba Praha Elpis spustila web e-pohřeb, který kombinuje hned několik výhod, první výhoda je nabídka levnějších pohřbů bez obřadu pro Prahu a okolí, druhá výhoda je, že téměř vše můžete sjednat z pohodlí a klidu domova přes internet, další nesporná výhoda je, že vidíte ceny pohřbů a na výběr máte z několika balíčků, nekupujete tedy zajíce v pytli, ale zvolíte si dle ceny a nabídky.

Z čeho je na výběr? Na výběr máte z výběru krematoria, každý balíček také obsahuje různé věci (určitý počet parte…). Za nižší cenu tedy získáte komplexní službu, nemusíte se bát žádných skrytých příplatků.

Pokud Vás zajímá více, navštivte stránky: pohřby bez obřadu Praha.

Pohřební služba Elpis má mnohaletou tradici, jedná se o rodinnou firmu s pobočkami po celé praze. Vyjma pohřbů bez obřadu nabízí kompletní smuteční a pohřební služby na klíč vč. např. repatriace, tedy převozu zesnulých zpět do vlasti. Výhody? bezplatná telefonní linka 800, dovoz taxi do kanceláře zdarma (po Praze).