Prezentace a uchování potravin dle norem

Prezentace a uchování potravin dle norem

Normy, které nařizují správné uchování potravin v obchodech a skladech, jsou velmi přísné. Jak na to, abyste uchovali své zboží bez placení zbytečných pokut? Pomůže Vám správné vybavení obchodů. A nemyslíme tím pouze zařízení prodejny samotné, protože důležité jsou i sklady.

Chlazené potraviny

Potřebujete, aby vaše šunka zůstala čerstvá a voňavá? A co teprve mražené výrobky, saláty, či například mléčné produkty? Základem vašeho obchůdku by měly být kvalitní chladící vitríny. Nechcete přece, aby vaši zákazníci odcházeli nespokojení, či ještě hůře, naštvaní.

Chladící vitrína je nejen investice do obchodu, ale také investice do spokojených zákazníků. Chcete-li mít tedy čerstvé zboží správně uskladněno, neváhejte a pořiďte si pořádnou vitrínu.

Vystavené zboží

Určitě budete potřebovat spoustu regálů, poliček a jiných úložných prostor. Vybavení obchodů je rozmanité a není jednoduché si z něj vybrat to kvalitní. Rozhodně proto neinvestujte do toho nejlevnějšího. Dejte přednost kvalitě a brzo se vám to vrátí.

Sklad potravin

Kam se zásobami? Pořiďte praktické skladové regály s velkou nosností. Díky skladovým regálů připraveným na míru Vašemu prostoru, ušetříte místo. Skladové regály by měly mít velkou nosnost a měly by se snadno udržovat.