Printman – tisk vizitek a letáků do 24 hodin

Printman – tisk vizitek a letáků do 24 hodin

Propagace. Všichni ji známe. S Printmanom si můžete být jisti, že investováním do kvalitních marketingových materiálů se maximálně zvýší efektivita vašich aktivit zaměřených na upoutání pozornosti potenciálních zákazníků.

Jsme hárková divize firmy Litografie zprostředkováváme zákazníkům produkty z oblasti tisku vyrobené těmi nejsofistikovanějšími způsoby a nejmodernějšími technologiemi, přičemž klademe důraz na nejvýhodnější ceny a vaše názory.

Vedle mnoha marketingových prospektech nabízíme i tisk ne typických materiálů. Už jste se zamysleli nad tím, jak si nejen upoutat, ale i udržet pozornost? My vám nabídneme možnost udržet spjatost s vaším klientem či obchodním partnerům po celý rok, a to například kapesním kalendářem, který je prakticky využitelný nejen pro jeho majitele, ale i pro vás. Objednejte si jednoduchý diář, s vámi nastavenými parametry, který poslouží jako dárek, zda zajímavý připomínkového předmět a přitom bude plnit účel efektivního marketingu, a to každý jeden den v roce.

Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže vnést do dokumentů s kvalitním obsahem i profesionální vzhled, neváhejte a kontaktujte nás. Vaše brožur, katalogů, zda časopisy se pod naším dohledem nikdy nedočkají kritiky. Vysoká kvalita papíru, materiálů, možnost polaminované nebo tvrdé obálky, lepené nebo Špinková vazby, spolupráce při tvorbě designu s naším grafickým studiem a promptnost vyřízení objednávky je samozřejmostí.

Stejně jako si dáme záležet na úhlednosti obsahově bohatých marketingových materiálů, nezanedbáváme originálnost ani při tvorbě těch stručných. Ať už jste vlastníkem kavárny, baru nebo máte do činění s tvorbou menu v restauracích, budeme rádi pokud nám dovolíte podílet se nejen na skvělém gurmánském zážitku vašich klientů po servírování, ale i toho uměleckého těsně před ním. S nápojovými lístky zpracovanými našimi grafickými designéry zaručíte vašemu podniku reprezentativní, profesionální vzhled a zároveň kvalitní menu, ze kterého bude díky jeho životnosti a odolnosti, radost objednávat.