Rezervační systém 4fitness

Rezervační systém 4fitness

Rezervační systém pro fitness
Moderní doba vyžaduje i moderní služby, a pokud provozujete fitness, posilovnu, nebo taneční lekce, budete potřebovat online rezervační systém. Lidé si dnes mohou zvolit, kam půjdou cvičit a pokud jim slouží možnost rezervací plných dvacet čtyři hodin, pak raději zvolí právě tuto tělocvičnu. Nikdo nemá v dnešní době zájem protelefonovat hodiny, než se vůbec dovolá, aby se pak dozvěděl, že v daný termín, kdy se mu hodí návštěva fitness, je právě obsazeno.

Rezervační systém 4fitness dělá mnoho práce za vás a Vy tak ušetříte spoustu času

Jestliže jste provozovateli jakékoli posilovny, tělocvičny, pak si jistě uvědomujete, jak mnoho času je potřeba k rezervaci míst k lekcím pro zájemce. Recepční se musí věnovat klientovi na telefonu, přitom by měla obsloužit čekatele při vstupu. To se zdržuje a následně jsou zklamáni jak příchozí, kteří se již nevrátí, pak i zájemce na telefonu, který i svépomocí recepční nenašel vhodný termín pro své aktivity.

Výhody pro klienty

Velkou výhodu je pak moderní rezervační systém 4fitness, umožňující online rezervace pro zájemce, který je přehledný a perfektně uspořádaný. Zájemci hned vidí, kdy se které lekce provozují a kolik je volných míst, rezervaci je přitom možné provádět kdykoli, třeba i ve dvě hodiny ráno. Uživatel vidí, které lekce má rezervované a většinou je také s dostatečným časovým odstupem informován systémem 4fitness prostřednictvím SMS o rezervované lekci.

Co nabízí rezervační systém 4fitness pro provozovatele?

Odpadnou telefonáty do fitness, 4fitness systém také umí odesílat SMS zprávy a o vybraných událostech. Vedou se statistiky i reporty, systém se také jednoduše obsluhuje a díky ještě řadě dalších výhod uspoří mnoho času s vyřizováním telefonátů a emailů. 4fitness je jasný, přehledný a může vytvořit permanentky, či kreditní systém, vytvořit kalendáře a aktivity není vůbec složité a je jej možné vytvořit na míru. Jde zkrátka o systém, který fitness a tělocvičny potřebují.