Shamballa náramek

Shamballa náramek

Shamballa náramek je HIT

Hitem posledních měsíců tohoto roku je Shamballa náramek. Shamballa náramky kupují jak starší, tak mladá generace,která je těmito náramky přímo posedlá. V naší nabídce naleznete Shamballa náramky, které jsou původem z dovozu západního Irska a z bižuterních dílen, kde tyto náramky Shamballa přímo vyrábějí.

Náramek Shamballa

Náramky s označením Shamballa je vyráběný klasickou cestou tzn. průmyslovou výrobou. Najdou se ale i tací výrobci, kteří vyrábějí shamballa náramky ve starých indických shamballa dílnách zcela ručně. Typickým znakem pro náramky typu Shamballa je jejich struktura. Jsou to náramky vyráběné z korálků. Velice častým jevem je střídaní barev jednotlivých korálků a střídaní materiálů. Zpravidla jsou některé korálky osázeny broušenými skleněnými krystaly typu Swarovski elements. Shamballa náramky stejně jako ostatní levnou bižuterii zasíláme od 490 Kč s dopravou zdarma, ušetříte tedy na poštovné, v případě, že si objednáte náramky Shamballa právě u nás.

Náramek s krystaly je rozhodně vhodný dárek

Krystaly jsou třpytivé a jak je známo, každá žena je svým způsobem straka. To je také hlavní důvod proč je náramek s krystaly tak skvělý nápad pro koupi jako dárek a to nejen v čase předvánočním, ale přeci každý den můžete svoji milou ohromit svoji pozorností s tím, že ji věnujete nějaký krásný šperk a jak jinak, než například náramek s krystaly. V poslední době se pro oslnění ženských očí používají skleněné broušené krystaly typu Swarovski, což znamená čiré bílé broušené sklo.