Shamballa náramky – skvělý dárek pro Vaše blízké!

Shamballa náramky – skvělý dárek pro Vaše blízké!

Shamballa náramky se poměrně nedávno staly celosvětovým hitem. Tyto náramky symbolizují lásku, naději, svobodu a štěstí. Měly by lidem připomínat spirituální svět a touhu duchovně růst. Podle legendy Shamballa náramky ovlivňují Dharma čakru, která je v srdci všech lidských bytostí. Nošením Shamballa náramku přinášíme do svého života pohodu a je také překrásným doplňkem.

Podle mnoha starověkých tibetských a indických textů je Shamballa mýtické místo kdesi hluboko uprostřed Asie. Je to místo hlubokého duševního osvícení, oáza míru a klidu a je často spojováno s meditací. Shamballa je spojením třech energií, které nám mají připomenout, že všechno se vším souvisí. Tato energie Shambally je složena z Reiki ( univerzální duševní energie), energie zpřítomnění  Boha a energie Nanebevzatých Mistrů.

Nabízíme například tento náramek – luxusní Shamballa náramek Bathor. Universální velikost. Padne na ruku každé ženy. Šedá barva má znázorňovat opatrnost a neutralitu. Žlutá barva stimuluje mysl. Dodává dobrou náladu a optimismus. Hodí se k lidem, kteří si rádi užívají život. Náramek tvoří korálky vzácných kamenů. Zakončen je korálky z hematitu. Udělejte si radost v podobě tohoto náramku.