Šperky pro každou ženu od Mijabijoux

Šperky pro každou ženu od Mijabijoux

Vyrábět krásné, autorské a luxusní šperky je pro mě větší radost, než je nosit. Byla jsem, a dodnes jsem fascinovaná maličkými korálky zvaným rokajl a možností jejich zpracování. Od jednoduchých malých náhrdelníků, náušnic a náramků, po velké, časově náročné, náhrdelníky pro slavnostní příležitosti. Autorský šperk, který lez vyrobit použitím mnoha různých technik. Od šitého šperku, korálkové výšivky po háčkovaný šperk. Šperk od Mijabijoux je každý originál. Každý kousek vytvořený značkou Mijabijoux je jedinečný, vyrobený s láskou, pečlivostí a fantazií.

Svatební šperk z rokjalu, voskovaných perel nebo z rokajlových kytiček umocní slavnostní náladu výjimečného dne. Originální,ručně vyrobený šperk podtrhne atmosféru slavnostní večeře, oslavy, každé společenské události. Ve šperku od Mijabijoux, je ukryto mnoho hodin trpělivé mravenčí práce, nejen se samotnou výrobou šperku, ale také s výběrem použitého materiálu. Ručně malované kabošony, polodrahokamy či kvalitní rokajl jsou zárukou komfortu a jedinečnosti šperku od Mijabijoux.

Vytvářet šité a háčkované šperky z rokajlu a korálků je pro mě vášeň. Vášeň, ke které patří trpělivost, pečlivost a láska. V každém luxusním šperku je ukryta část mé fantazie, část mého srdce, kousek mého já, kousek Mijabijoux.