Termostaty značky COMPUTHERM – řešení na snížení nákladů na vytápění

Termostaty značky COMPUTHERM – řešení na snížení nákladů na vytápění

S příchodem chladnějšího počasí se začíná i období topné sezóny. Vhodnou alternativou pro úsporné vytápění bytu jsou pokojové termostaty značky COMPUTHERM.

Výhody termostatů značky COMPUTHERM v 5 bodech:

  1. Pokojové termostaty značky COMPUTHERM jsou cenově příznivé, kvalitní, jednoduše a komfortně ovladatelné.
  2. Termostaty jsou velmi citlivé a vnímají změnu teploty až o 0,1 ° C, kvůli tomu topení lze nastavit opravdu hospodárně a účinně.
  3. Pokojové termostaty značky COMPUTHERM se vyznačují i estetickou formou a moderním designem. Velké podsvícené LCD displeje s dobře viditelnými velkými písmeny a tlačítky umožňují snadné a bezproblémové ovládání pro starší i pro lidi s poruchou zraku.
  4. Technologie na výrobu termostatů se neustále zdokonaluje. Pokojové termostaty značky COMPUTHERM jsou špičkovými produkty High-Tech techniky z dálného východu, což reprezentuje vysokou efektivitu a spolehlivost.
  5. Termostaty značky COMPUTHERM jsou stále modernější. Nejnovějšími produkty značky COMPUTHERM jsou GSM telefonem ovladatelné termostaty a absolutní novinkou na trhu je mobilní aplikací ovladatelný Wifi termostat.

Oficiální distributorem termostatů značky COMPUTHERM na Slovensku je COMPUTHERM Slovakia s.r.o. Od roku 2009 společnost usiluje o to, aby termostaty této značky se staly populárními i na slovenském trhu. Termostaty COMPUTHERM na evropském trhu jsou přítomni již od roku 2002 a staly se hitem v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Česku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Řecku, Bělorusku a ve Velké Británii.

COMPUTHERM Slovakia s.r.o. nabízí celou škálu produktů: mechanické a trubkové termostaty, digitální, programovatelné, bezdrátové, GSM telefonem ovladatelné termostaty i mobilní aplikací ovladatelné Wifi termostaty. V nabídce společnosti kromě termostaty jsou i radiátorové ventily, senzory úniku plynu, rozdělovače-sběrače a jejich tvarovky (odvzdušňovače, průtokoměry, teploměry, přípojky) a čerpadla.

Termostaty značky COMPUTHERM splňují všechny požadavky a očekávání efektivního a moderního produktu. Programovatelné pokojové termostaty umožňují nastavit různé stupně teploty pro každý den v týdnu samostaně, čímž zabezpečují i výraznou úsporu energie. Zónovým regulátorem Q4Z a multizónové bezdrátovým termostatem Q8RF lze rozdělit topný systém na zóny s nastavením různé teploty v každé zóně. K termostatem jsou k dispozici i různé doplňky. K bezdrátovým termostatem nabízí COMPUTHERM Slovakia s.r.o. i posilovače signálu, které zajišťují bezprobroblémovú a dokonalou komunikaci mezi termostatem a přijímačem.

COMPUTHERM Slovakia s.r.o. velký důraz klade i na rychlé a bezproblémové dodání, které probíhá do 1-2 dnů od obdržení objednávky pomocí kurýrní služby PPL.
Termostaty značky COMPUTHERM jsou skutečným řešením snížení nákladů na vytápění. Příznivou cenou, moderním designem, kvalitou a efektivitou zaručují nižší spotřebu energie. Sortiment produktů najdete na www.computherm.sk. Staňte se partnerem společnosti COMPUTHERM Slovakia s.r.o. a využijte výhody spolupráce!