Tričko s potiskem

Tričko s potiskem

Tričko odlišné od všech ostatních. V tričku s mým potiskem se nebudete podobat nikomu jinému. Mezi vzácnými a jedinečnými motivy si vybere každý.
Tričko se hodí vždy a všude. Je to základ oděvu. A proto vám nabízím trička praktická a módní. Pohodlná a nadčasová. Nosí se při každé příležitosti, na sport, do práce, na párty, ke kalhotům nebo k sukni pro neformální i sexy vzhled. Mohou být z různých materiálů, aby byla příjemná a nestudila. Noste je podle toho, jakou máte náladu. Kvalitní a pohodlná trička s uměleckými potisky. Trička jsou k dispozici v různých veselých barvách a ohromujícím designu a jsou tkaná z vysoce kvalitního materiálu s velmi vysokou odolností vůči praní. Používám následující techniky: hand-made ruční malování(barvy Permaset Aqua super krycí) , sublimace, transfer (flex). Pracuji s tričky francouzské značky Cariban, se španělskou značkou JHK, kanadskou značkou Gildan a Hanes. Jsou to trička vysoké kvality.Některé z triček jsou unikátní modely, protože jsou ručně malované. I přesto je možné, že si někdo přeje
  mít podobný model, a tak se některá témata mohou opakovat. Nikdy však modely nejsou úplně stejné.
Můžete si objednat modely inspirované těmi, které jsou už vytvořené, nebo můžete navrhnout nový námět, který byste rádi viděli na tričku nebo jakémkoli jiném podkladě, jen to musí být 100% bavlna. Používám speciální barvu na 100% bavlněnou látku(Barvy Permaset Aqua super krycí, Jacquard).
Moje trička jsou vhodná pro všechna roční období a lidi všech věkových skupin. Jsou velmi módní a nabízím je za přijatelné ceny. Jsem schopen Vám trička dodat ve lhůtě 3-5 dnů po České republice a 7-21 dnů do zahraničí. Pokud zjistíte, že nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte mě do 7 dnů. Když od Vás obdržím reklamaci, nejpozději do 14 dnů Vám vyměním reklamované zboží za jiné.

http://1tricko.cz/


Tento email byl odeslán pomocí kontaktního formuláře z ČlánkyZdarma.cz http://www.clankyzdarma.cz uživatelem oblpat.