Udělejte si pořádek pomocí vybavení obchodů

Udělejte si pořádek pomocí vybavení obchodů

Máte obchod a plánujete změnu v jeho designu? Můžete vymalovat, obměnit vámi nabízený sortiment, změnit prostory přestěhováním… Napadlo vás změnit například umístění vašeho zboží pomocí praktických regálů?

I mezi regály je z čeho vybírat. Od různých typů, barev, materiálů, ale pojďme se nejdříve poohlédnout na dostupnost, výhody a variabilitu samotných regálů. Tato změna jistě zaujme i Vaše zákazníky a přitáhne je zpět do obchodu.

Podle čeho vybrat vhodný typ regálu

Pokud máte například krámek s lokálními potravinami a lámete si hlavu s tím, jak se vhodně vypořádat s prostorovým uspořádáním, řešením by možná byly přístěnné regály. Mívají nosnost i přes 500 kilogramů, takže do nich můžete beze strachu vyskládat velké množství zboží. Další výhodou je jejich chytrá variabilita a možnost úprav přímo v prodejně – regály se doslova přizpůsobí vaším nejrozmanitějším přáním.

Variabilita regálů

Ať máte malý obchod na rohu ulice, nebo rozlehlejší supermarket – není problém! Pokud se teď zaměříme na možný rozměr stojiny, dostaneme se na číslo cca 23 x 80 mm.  Můžete si vybrat zadní provedení regálu – zda vám bude vyhovovat spíše plné, nebo perforované. Plné ocenění především majitelé prodejen ve starších stavbách, kde hrozí vlhnutí zdí.

Nemusíte se bát, že zakoupený regál se hodí na omezené věci, pokud se rozhodnete v regálu nevystavovat hrnce, ale prodávat tenisové míčky – stačí pouze místo poličky zakoupit drátěné koše a upevnit na stávající regál. Police se mohou přestavovat snadno díky polohovatelným konzolám a změna nebude opravdu žádná noční můra.

Pokud jste spokojení s vizáží vnitřních prostor obchodu, můžete využít i jiných nabídek vybavení obchodů. Skladové regály vám usnadní hledání a samotné uskladnění vašeho zboží ve skladu. Díky přehlednosti bude snadnější objednávání i výdej.

Díky vysoké variabilitě můžete skladové regály použít i v samotné prodejní části. Například se hodí na prodej sazenic, pneumatik atd. Jsou stabilní, snadno omyvatelné. Výška stojiny v těchto případech se pohybuje od 1600, 1900, 2200, 2500 do 2900 mm. Samozřejmě je zde daleko vyšší nosnost, než u regálu přístěnných. Jednoduchý skladový regál unese přibližně 2 000 kilogramů, jeho další možnost regál oboustranný až 4 000 kilogramů.

Možnosti znáte, představu toho nejvhodnějšího typu regálu již určitě také.  Nám nezbývá než vám popřát štěstí v podnikání a správný výběr firmy s vybavením obchodů.