Virtuální kancelář v Praze

Virtuální kancelář v Praze

Podnikáte mimo Prahu a hodilo by se vám mít v Praze prostory, kde byste se mohli scházet klienty, nebo s kolegy? Ideálně reprezentativní prostory v centru Prahy? A co takhle kanceláře a zasedací místnosti na Karlovo náměstí na Praze 2? To vše a mnohem víc vám poskytne Kancelářské centrum.

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář je služba, kdy si pronajímáte kancelářské prostory jen ve chvílích, kdy je doopravdy potřebujete. Stejně tak za ně platíte pouze ve chvíli, kdy je využíváte. Odpadají tak fixní náklady na vlastní kancelář. Navíc se o prostor nemusíte s nikým dělit, žádné sdílené kanceláře, open-space, prosklené stěny, ale oddělené kancelářské prostory, kde máte nejvyšší soukromí. Zároveň máte ale vždy po ruce asistentku, která vám zařídí vše, co je potřebné. Kancelář se například může tvářit tak, že patří vám a vaší firmě a stejně tak i náš personál. V kanceláři můžete mít i pevnou linku a nechat si do ní posílat dopisy. Pokud si u nás zřídíte také virtuální sídlo firmy, budete mít servis jako kdybyste u nás opravdu firmu měli.

Nabízené služby

Ve vaší virtuální kanceláři je vám k dispozici zasedací místnost s tabulí a dataprojektorem. Plně k službám máte taktéž profi kopírku a v zásobě máme vždy dostatek papírových a psacích potřeb. Rádi pro vás též zařídíme administrativu a drobné občerstvení. V naší virtuální kanceláři budete mít full servis a budete v ní jako doma.