YVENTECH – vtaženi a zapojeni

YVENTECH – vtaženi a zapojeni

Yventech je předním poskytovatelem tlumočnické techniky v ČR a Evropě, nabízíme vyšší standard tlumočení a hlasování v ČR. Jsme poskytovatelem nejen kongresové a tlumočnické techniky pro dlouhodobé pronájmy – realizujeme projekty v ČR i zahraničí.

Významnou složkou služeb společnosti Yventech je poskytování AV technologie pro outdoorové akce – sport, kulturu, sportovní marketing, festivaly, společenské události a veřejné projekce. Zde využíváme především naše LED technologie, perimetry a kamery. Naše společnost se v současné době pohybuje nejvíce v kongresové a konferenční technice. Snažíme se zlepšovat eventy v rámci sportovního marketingu a sportu jako takovém. Vytváříme pro vás obsah a hledáme nové produkty, a to i pro společenské a kulturní akce, menší festivaly a koncerty – a spolupracujeme s televizemi.

Nabízíme široké portfolio technologií. Klient u nás může nakoupit kompletní balík služeb od osvětlení a ozvučení přes dataprojektor a projektory až po LED technologie. Snažíme se technologie vnímat jako komplexní službu a využívat je netradičním a novým způsobem. Například perimetr v podobě LED pásu na fotbalovém hřišti, kde slouží pro marketingové a reklamní účely, využíváme i v případě kongresů a konferencí, kde je nosičem informací pro účastníky kongresu. Více informací o produktech naleznete také na našich stránkách www.yventech.cz . Jsme členem CRN – Congress Rental Network, přes které obsazujeme řadu zakázek po Evropě, jezdíme pravidelně na veletrhy, které produktové novinky představují. Zveme své klíčové dodavatele do ČR na konference pro naše zaměstnance. Sami jsme v Česku organizátory předváděcích akcí v oblasti AV technologií.

Hlavním zaměřením společnosti YVENTECH je pronájem audio vizuální technologie, zejména tlumočnická technika a technologie pro outdoorové eventy. Nabízíme také osvětlení, dataprojektory a projektory, perimetry a LED technologie. Máme kvalitní technický tým s dlouholetými zkušenostmi v konferenčních službách a znalostí technologií. Pro vaše akce disponujeme špičkovou audio vizuální technikou. Náš technický tým je proškolený na Certified technology specialist. Jsme také certifikovaný BOSCH partner.

Vše pro vás připravujeme na míru tak, aby si klienti odnášeli z akce kvalitní zážitek a pocit, že byli do akce kvalitně „vtaženi a zapojeni.