Budoucností dneška je rozšířená realita

Budoucností dneška je rozšířená realita

Pamatujete-li si velký nástup chytrých mobilních telefonů? Před lety se bjevily první dotykové mobilní telefony a nastala doslova revoluce telefonů. Dnes to mnohým lidem může přidat jako dávná minulost.

Dnes takto přichází rozšířená a virtuální realita. Je to nový způsob využití technologií, které jsou dnes běžné. Dnešní mobilní telefony můžete využít pro RR. Stačí si nainstalovat aplikaci pro rozšířenou realitu a můžete hned vyzkoušet nové možnosti, které vás ihned ohromí.

Rozšířené realita okolo nás

Nebojte se vyzkoušet rozšířenou realitu ještě dnes. Na stránkách Varr.cz  najdete přehledné návody, tipy a rady dostupných aplikací, které můžete zdarma vyzkoušet. Postačí vám k tomu vlastnit mobilní telefon s připojením k internetu.

Budoucnost rozšířené reality je velká

A kde vlastně najdete aplikace pro rozšířenou realitu? Nejznámější a nejsnadnější je využití nabídek obchodů Apple Store nebo Google Play. Pro správné je důležité využití vytištění projekčního obrázků (materiálu kde se má rozšířená realita promítat). Pak už si můžete vy a vaše děti užívat něco nového ve svém obývacím pokoji.