Tvorba webových stránek – mfirma.cz

Tvorba webových stránek – mfirma.cz

Webové stránky jsou dnes velmi důležité. Nejen skoro každá firma je potřebuje, ale webové stránky jsou také nezbytné pro různá sdružení, školy, kanceláře, farnosti, nadace a podobně. Říká se, že co neexistuje na internetu, neexistuje vůbec. Často webové stránky potřebují umělci, kteří chtějí ukázat svou práci.

V reakci na tyto potřeby vznikl portál mfirma.cz, který umožňuje levnou a snadnou tvorbu webových stránek. Kromě snadno použitelného editoru pro tvorbu www stránek servis mfirma.cz nabízí také webhosting a kampaň sponzorovaných odkazů v Google. K webhostingu doména je nabízená zdarma. Svým zákazníkům portál zajišťuje také technickou podporu. Poradce lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu a telefonicky.

V portálu mfirma.cz je možne si založit webovou stránku zdarma. Sedm prvních dní fungování stránky je bezplatným zkušebním obdobím. Během tohoto období se musíte rozhodnout, jestli chcete objednat odběr za web na rok. Díky tomu můžete úplně zdarma zkontrolovat funkce, které nabízí náš editor pro tvorbu webů a přemýšlet o volbě servisu.

Portál mfirma.cz Vás zve ke spolupráci. Vyberte si webovou šablonu, která se Vám nejvíc líbí a vytvořte si webové stránky podle svých představ.