Virtuální sim diska jede

Virtuální sim diska jede

V herním světě nejsou žádné meze, můžeme se doslova stát kýmkoliv a čímkoliv. I když pro ten správný zážitek ani není potřeba hledat nějaký extrém. Úplně stačí obyčejný simulátor vlastního nočního klubu, abychom se zabavili na desítky hodin. Přesně toto nám může zprostředkovat Goodgame Disko. Tato hra postavená na modelu play to free přináší spoustu zábavy i hráčům, co nemají v plánu do jakékoliv hry investovat jedinou korunu. Prostě příjemně si lze zahrát i naprosto zdarma, což je velkou výhodou těchto her. Připlatit si můžu jen pokud chci získat nějakou tu výhodu nad ostatními hráči. A ta ve hře, kde nedochází k přímé konfrontaci, není až tak potřebná. Zkrátka si budujeme pověst své diskotéky a s ostatními se můžeme srovnávat jen v tabulkách.

Jak již bylo řečeno, tato hra vsází na omezený prostor právě otevřeného klubu. K dispozici tak máme minimum vybavení. Mixážní pult, taneční parket, bar a něco málo nábytku k usazení návštěvníků. Není to příliš, ale nějak se začít musí. Od tohoto okamžiku je jen na našich schopnostech upoutat dostatek klientely a začít růst. Barman tedy dostává příkazy k přípravě prvních drinků, reproduktory se rozezní v rytmu oblíbeného hudebního žánru a může se začít. O pohodlí svých návštěvníků můžeme dbát pomocí písničky na přání, drinku zdarma a dalších drobných nuancí hry, které nám dovolují ovlivnit dění v disko klubu. Se zvyšující se oblibou přichází i další zákazníci a pokladna se začíná plnit zisky.

Tak jako v životě, tak i ve hře platí zlaté pravidlo. Je potřeba část zisků investovat zpět do podnikání, aby se udržel krok s nároky klientely. Postupně tak rozšiřujeme prostory klubu, přikupujeme luxusnější vybavení a přijímáme více zaměstnanců. Zkrátka pomalu začínáme stoupat v žebříčku oblíbenosti a tím přitahujeme i pozornost celebrit. Ty ve hře působí jako strategický prvek. Do svého klubu si můžeme postupně zvát známější a známější celebrity, přičemž časem se s nimi můžeme i spřátelit. To přináší spoustu drobných dárků, jenž nám mohou pomoci v růstu našeho klubu. Hrát zdarma je přitom tak snadné, stačí si vytvořit účet a začít budovat nejoblíbenější klub široko daleko.