Bezúčelové úvěry

Bezúčelové úvěry

Bezúčelové úvěry jsou takové úvěry, u kterých není nutné dokládat účel, pro který jsou peníze čerpány. Jednoduše řečeno poskytnuté peníze můžete využít na cokoliv potřebujete, jelikož nejste nijak omezeni.

Veškeré naše úvěry jsou ručené nemovitostí, protože poskytujeme velké úvěry od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč. Ručení nemovitosti je tzv. pojistka v případě, že by klientem svůj závazek nesplácel.

Pokud by klient měl problémy se splácením a jednou se zpozdil s měsíční splátkou úvěr mu v žádném případě nesesplatníme, ale je nutné, aby nás informoval, kdy měsíční splátku uhradí.

U nás máme široce nastavené podmínky pro poskytnutí a čerpání úvěru, které vám dávají možnost získat férový nebankovní úvěr, na který byste v bankovním sektoru pravděpodobně nedosáhli.

Jakmile zažádáte o jakýkoliv náš nebankovní úvěr nebudete platit žádné poplatky předem, nebudeme nahlížet do úvěrových registrů  (BRKI, NRKI,SOLUS) a nebudeme po vás vyžadovat doklad o výši vašeho měsíčního příjmu ze zaměstnání či podnikání. 

 

Chcete bezúčelový úvěr, který byste mohli využít na cokoliv potřebujete? Přejděte na naše oficiální webové stránky a vyberte si úvěr, který bude nejvíce splňovat vaše požadavky.