8 tipů pro krásné glamour fotografie

8 tipů pro krásné glamour fotografie

Glamour fotografie jsou mezi ženami mimořádně oblíbené. A není se čemu divit. Která z žen by nechtěla mít sadu fotografií, na kterých vypadá jako filmová hvězda. A kterého muže by nepotěšil jako dárek kalendář plný smyslných fotografií jeho přítelkyně.

V tomto článku Vám přinášíme 9 skvělých tipů, jak vypadat skvěle na glamour fotografiích.

  1. Vezměte si různé druhy krásného spodního prádla. Krásné prádlo na krásné ženě je dvojité vítězství. Vezměte si více druhů a s fotografkou na místě vyberete nejvhodnější kombinaci, případně můžete vyzkoušet různé kombinace.
  2. Natrénujte si před zrcadlem výrazy. Přípravě každé sady fotografií musí předcházet poctivá příprava. Dělení lidí na fotogenické a nefotogenické je mýtus. Každý člověk může vypadat na fotografii skvěle. Někteří lidé jsou krásní, ale jakmile na ně zaměří fotograf svůj aparát, tak nasadí nepřirozený výraz. Pokud právě k takovým lidem patříte, tak si nacvičte svůj výraz před zrcadlem.
  3. Vyhněte se před focením těsnému prádlu. Těsné kalhotky a podprsenky zanechají na kůži nevzhledné obtisky.
  4. Důkladně si odstraňte chloupky z celého těla.
  5. Zapůjčte si krásné šperky a doplňky. Pro focení série pro přítele nebo na památku nemusíte nakupovat drahé šperky. Použijte ozdoby ze svojí šperkovnice a půjčte si doplňky od svých kamarádek.
  6. Vezměte si vysoké podpatky. Podpatky Vám opticky prodlouží nohy, na fotografiích vypadají prostě skvěle a muži po nich šílí.
  7. Vezměte si punčochy. Síťované, podvazkové, děrované. Punčochy jsou sexy. Pokud si je obléknete, tak budete prostě sexy.
  8. Použijte falešné řasy. Smyslné dlouhé řasy zdůrazní Vaší krásu.