Digitální tisk Brno

Digitální tisk Brno

Jste firma v Brně a okolí a hledáte někoho, kdo by Vám rychle, levně a spolehlivě vytiskl letáky, plakáty nebo vizitky? Případně pomohl s jejím návrhem? Pak jsme to právě my. Jsme firma se sídlem v Brně, která nabízí digitální tisk. Tiskneme na laserovém stroji bizhub PRESS C1060 od firmy KONICA MINOLTA.  Digitální tisk se nejčastěji využívá k reklamním účelům a personalizovanému tisku. Jeho největší předností je rychlost a kvalita. Odpadají vysoké náklady na předtiskovou přípravu v porovnání s ofsetovým tiskem. Dokument z počítače je odeslán rovnou na digitální stroj, který ihned vytiskne požadovanou tiskovinu, bez nutnosti fyzické tiskové formy. Velkou výhodou digitálního tisku je možnost vytisknout kontrolní nátisk, čímž odpadá i možnost chyby v přípravné fázi. Není problém po vytisknutí kontrolního výtisku udělat menší či velké změny bez velkých nákladů. Snižují se tím i fixní náklady a tedy i cena tiskoviny. Je tedy vhodný i pro tisk jednotek kusů.

Nabízíme tisk letáků, plakátů, pozvánek, vizitek, kalendářů, katalogů a dalších materiálů a to až do formátu A3 (297×420 mm) určených k prezentaci Vás a Vaší firmy.  Nabízíme také, jak jednostranně, tak i oboustranně stabilní kvalitu i barevnost tisku s rozlišením až 1200 x 1200 dpi x 8bitů. Letáky, plakáty, vizitky apod. jsme schopni zhotovit do druhého dne (podle počtu kusů). Digitální tisk vychází mnohem levněji u letáků a vizitek od jednoho kusu do 1000 kusů než je tomu u ofsetového tisku.

Zhotovení tisku provádíme v různých rozměrech, jednostranné i oboustranné, černobílé i barevné. Tiskneme na lesklý i matný papír. Víme, že letáky a vizitky jsou nejlevnější propagací Vaší firmy, která osloví nejširší veřejnost. Nevhodně, či nekvalitně vyrobený leták, či vizitka může leccos pokazit již při počátečním kontaktu s Vaším obchodním partnerem či klientem. Proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme, aby vše odpovídalo Vaší představě i image Vaší firmy. Není problém u tisku vizitek natisknout vždy určitý počet s jiným jménem apod., bez nutnosti dlouhých prodlev. Letáky i vizitky Vám následně můžeme zabalit a doručit až do Vaší kanceláře.