Hodinový manžel

Hodinový manžel

Pojem „hodinový manžel“ je v dnešní době čím dál tím víc používaný. Jedná se totiž o druh služby pro domácnost, nahrazující dříve velmi populární a rozšířenou sousedskou výpomoc. Hodinový manžel nabízí všestranně specializované řemeslníky, kteří profesionálně zvládají všechny standardní práce týkající se fungování domácnosti i zahrady. Od poměrně banálních úkonů, jakým je například výměna žárovky nebo dovezení nákupu, přes opravy zásuvek, světel či zvonků, až po vymalování pokoje a montáž nábytku. Prostě takříkajíc na co si vzpomenete. Jelikož je dnešní moderní doba hodně uspěchaná a většina lidí nemá mnoho času, stále častěji jsou dnes tyto služby vyhledávány a využívány. V současnosti je evidováno přes 400 firem a živnostníků, kteří se tomuto oboru věnují. Mezi nimi je i Pavel Kurka a jeho Hodinový manžel Praha, který je Vám po ruce vždy, když nemáte čas. To je také jeho motto, které najdete pochopitelně i s širokou nabídkou služeb a dalšími informacemi na webu nematecas.cz.

Služby a řemesla

V nabídce na výše zmíněné webové stránce najdete kvalitní a cenově dostupné služby za 250 Kč/hod. Pro řemeslníky není problém vyměnit Vám prasklou žárovku, rozbitý vypínač či vyhořelou zásuvku. Pověsí Vám obraz, poličku či konzoli, vymění zámek u dveří. Najmout si je můžete také na zapojení a zprovoznění nových elektrospotřebičů. Jejich pomoc však jistě více oceníte při složitějších úkonech – například instalatérské práci. Ochotně Vám pomohou s výměnou či opravou vodovodní baterie, s montáží kuchyňských dřezů, umyvadel, toalet a sprchových koutů. Vyčistí a zprovozní odpady. Instalují Vám nové potrubí. To ale není vše!

hodinový manžel

Rekonstrukce a zednické práce

Hodinový manžel Praha má i mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví. Na přání svých klientů provádí rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen, pokládají podlahy. Přestože řemeslníci sami provádí jen drobné zednické práce a úpravy jako je sádrování, oprava štuků, dlažeb, obkladů či děr ve stěnách, ochotně Vám poradí a zajistí i stavbu rodinného domu. Pokud se rozhodnete využít jejich služby, pomohou Vám s výběrem stavebního materiálu, který seženou a dodají. Rovněž kontaktují profesionální a ověřené dělníky. Po dokončení stavby či rekonstrukce zajistí úklid.

Práce na zahradě

Obrátit se můžete na Hodinového manžela i v případě, že potřebujete pomoci s prací na zahradě. Na přání Vám posekají zahradu (včetně obsekání stromů), zastřihnou živý plot, pokácejí strom či vyčistí bazén. V zimě Vám dokonce pomohou odklidit sníh před domem.

nářadí2