Vzhůru do výšek s pracovní plošinou

Vzhůru do výšek s pracovní plošinou

Současný trh umožňuje každému vybírat ze širokého sortimentu pracovních plošin s místem pro obsluhu v podobě koše nebo plochy obklopené zábradlím. Díky nim pro Vás bude práce ve výškách snadnější zvláště na těžko dostupných místech, jako jsou okraje střech, koruny stromů, osvětlovací stožáry, trolejová vedení elektrických drah aj. Existuje několik druhů plošin a každý z Vás si může vybrat podle svých potřeb.

Pracovní plošiny

Nůžkové elektrické plošiny

Nůžkové elektrické zvedací plošiny jsou velmi bezpečné a umožňují manipulaci. Hodí se  zejména pro práci ve stísněných prostorech. Usnadňují práci ve výškách, kde je jejich předností snadná obsluha a široké využití.

Nůžkové dieselové plošiny

Nůžkové dieselové pracovní plošiny se hodí do venkovních prostředí, kde se nachází zpevněný i nezpevněný terén. Využívají se především vertikálně až do výšky 20 metrů.

Kloubové plošiny

Plošiny s kloubovým ramenem jsou velice pohyblivé a mají nevídaný vertikální zdvih a spouštění tedy tam, kde je důležitý i horizontální pohyb do stran. Hodí se pro práci v interiérech i v terénu. Například se využívají pro práci ve výrobních a skladovacích halách, také mohou snadno nahradit lešení při stavebních pracích.

Přívěsné plošiny

Velmi kompaktní a stabilní plošiny, které lze převážet jako přívěs. Jsou skvělými pomocníky v náročném terénu, poradí si i s většími terénními rozdíly pracovní plochy. Hlavní výhodou je snadný převoz díky možnosti zapojení za osobní automobil.

Teleskopické manipulátory

Plošiny s teleskopickým ramenem nacházejí své využití zejména při manipulaci s těžkými břemeny, ať už na zpevněném či nezpevněném terénu. Teleskopické manipulátory nachází své uplatnění například ve stavebnictví, zemědělství atd.

Autoplošiny

Velký plusem autoplošin je snadné zapojení přímo za vozidlo. Další předností autoplošin je jejich velká pohyblivost, rychlost, snadné ovládání a větší možnosti dosahu oproti ostatním druhům plošin.

Pásové plošiny

Také existují speciální plošiny na pásových podvozcích, které se těší vzhledem ke své mimořádné rozměrové kompaktnosti a vysoké průchodnosti terénem stoupající oblibě. Široké možnosti využití zajišťuje vysokou průchodností terénem i stoupavost 28%. Pásové plošiny byly vyvinuty pro extrémní nasazení a univerzální možnosti použití.

Pronájem plošin

Možnosti využití hydraulické plošiny v každodenním životě jsou téměř nekonečné. Nemáte však v současné době dostatek finančních prostředků na některou z těchto plošin, a přesto byste je potřebovali? Abyste je přece jen mohli začít využívat k realizaci důležitých úkolů, nemusíte je přímo kupovat, stačí využít jednu ze služeb a to sice pronájem plošin.

Samozřejmostí je zaškolení na obsluhu zařízení. Půjčovna plošin také doplňuje své komplexní služby o servis plošin. Sama půjčovna provede prohlídku a nutnou údržbu po každém využití, proto se nemusíte ničeho obávat.