Ovocné kytice Ostrava – chutné jedlé kytice z ovoce

Ovocné kytice Ostrava – chutné jedlé kytice z ovoce

Firma Jablenka přináší do Ostravy ovocné kytice. Lahodné ovoce a belgická čokoláda, to je požitek pro malé i velké. Kytice z ovoce v Ostravě plná vitamínů je netradičním, zajímavým a oblíbeným dárkem pro ženy, muže i děti.

Ovocné kytice Ostrava jsou vyrobeny vždy z nejčerstvějšího a nejsladšího ovoce. Ovocné kytice vyrábíme z čerstvého ovoce jako je ananas, pomeranče, jablka,meloun, jahody, hroznového vína, nebo třeba kiwi. Pro máčení ovoce používáme ve firmě Jablenka výhradně nejkvalitnější čokoládu z Belgie.

V naší nabídce najdete kytice z ovoce různých rozměrů a tvarů. Ovocné kytice jsou vhodné nejen jako originální překvapení či narozeninový dárek, ale i jako zdravé a chutné občerstvení na rodinné párty, svatební oslavy nebo firemní rauty.

Mimo kytice z ovoce máte možnost si u firmy Jablenka Ostrava objednat i ovocné špízy, ovocné mísy a ovocné koše. Ovocný catering v Ostravě zajišťujeme na svatby, oslavy, rauty, večírky a jiné kulturní akce. Ovocné kytice Ostrava jsou tak oblíbené jako dekorace společenských večírků, svateb a rautů.

Jahody v čokoládě – luxusní dárek pro muže, ale i ženy. Jedná se o čerstvé jahody máčené v lahodné kvalitní čokoládě z Belgie. Dále také můžete zvolit jako dárek banány v čokoládě. Vše je zabaleno v hezkém obalu, kdy se tak jedná o luxusní bonboniéru z ovoce.

Pokud hledáte netradiční dárek, prémiový dárek, který bude chutnat a je zdravý plný vitamínů, jestli chcete obdarovat svoji přítelkyni, přítele, rodiče, prostě někoho Vám blízkého, nebo obdarovat obchodního partnera či zaměstnance ve firmě, podívejte se na www.jablenka.cz
Jako dárek jen kytice z ovoce Ostrava.