Hurááá na běžky!

Hurááá na běžky!

V některých regionech České republiky se pomalu, ale jistě ozývá zima! Do našeho běžného šatníku jsme přidali navíc vrstvu oblečení, popřípadě se pojistili alespoň loňskou šálou. Jste fanoušci sněhových radovánek ve svém volném čase a nachytali jste se, že při škrabání skla vašeho auta se už vidíte na bělostných pláních hor – nenechte si ujít novou běžkařskou sezónu v novém.

Jak se na přicházející sezónu připravit?

Pokud jste již absolvovali strastiplnou výpravu do sklepa, či na půdu s cílem oprášit a zbavit časem zapomenuté běžky pavučin a výsledkem bylo usouzení, že potřebujete nové vybavení – máme pro vás několik rad a typů.

Jak vybrat běžky právě pro Vás?

Hlavní rada zní – nešetřete! Nemusíte být zrovna profesionální reprezentant, ale neodpírejte si dobré vybavení. V každém profesionálním obchodě vám rádi poradí, jaké vybavení pro vás bude nejvhodnější. Investice se vyplatí a vy pak můžete doslova „odběžkovat“ svým pracovním starostem, třeba běžky Fischer vám pomohou nastartovat nový životní styl, který běžkování v zimě přináší.

K běžkám zvolte správné vázání

Pokud jste překvapení z nových tvarů a materiálů běžek samotných, určitě vás překvapí široký sortiment vázání a bot, které si můžete nakombinovat na vaše běžky. Pokud preferujete nákup souprav, tak si buďte jistí, že k vašim běžkám značky Fischer pořídíte i boty na běžky Fischer. S kvalitní obuví se nemusíte bát nepříjemných omrzlin a prochladnutí. Spolu s funkčními ponožkami se vám zima vyhne obloukem!

Vhodně oblečení… ZAČÁTEK!

Pokud máte kvalitní běžky, nenechte si zkazit radost z pohybu jen kvůli nefunkčnímu oblečení. Například oblečení Fischer poskytuje plnou výbavu. Obléci se tedy můžete funkčně doslova od hlavy až k patě. Nepřekvapí vás prochladnutí, které byste mohli následně odstonat. Na retro návleky a šusťákové soupravy se prostě v sezoně 2014/2015 nejezdí.

Pořiďte si vybavení, ve kterém bude radost vyrazit. Pokud váháte – využijte toho, že budou Vánoce a usnadněte vašim blízkým dárek pro vás. Dárek, který vám vydrží! A vy se díky němu budete udržovat v kondici!