Jak to u výživového poradce chodí?

Jak to u výživového poradce chodí?

Výživový poradce je člověk, který vám pomůže s vaší váhou. Nejčastěji pomáhá lidem nadbytečné kilogramy redukovat a váhu snižovat, zřídkakdy se objeví někdo, kdo potřebuje přibrat, ale i to se stává. Obvykle jdete k výživovému poradci, když už si nevíte rady, zkoušíte různé diety, ale nic nepomáhá, vedete s kilogramy navíc, nerovnou válku a bohužel obvykle mají navrch kilogramy navíc a vaši válku zatím vyhrávají. Sami boj s nadbytečnými kilogramy nezvládáte, není ostuda říci si o pomoc. Výživový poradce je pro vás ideální pomoc. Je to odborník, který vám se vším okolo hubnutí pomůže. Jak to u něj chodí?

Co můžeme od výživového poradce čekat

Samozřejmostí je, že si vyhledáte výživového poradce, který pro vás bude ten nejlepší. Vybírejte také podle citu a sympatií, přeci jen, mluvit o nadváze není pro mnoho z lidí moc příjemné, lépe se budete cítit, když to řeknete někomu, kdo je vám sympatický. Výživové poradenství většinou nabízí jakékoliv termíny a časy pro schůzku. Obvykle vám může výživový poradce ještě říci, ať si tři dny před návštěvou zaznamenáváte každé jídlo, které sníte a také kolik vážilo gramů. Na při jídelníčku nelžete, uškodíte jen sami sobě, nikomu jinému a to by rozhodně nic dobrého nebylo. Nyní můžete vyzkoušet výživové poradenství zdarma. Proč tedy váhat?

Poradí vám a pomůže vám

Při příchodu se s vámi výživový poradce seznámí, vy mu popíšete své potíže, předáte jídelníček. Pak si vás výživový poradce změří, zváží. Mohou mít také speciální váhu s čidly, které zjišťují, jak moc jste zavodnění, kolik procent svalů máte v těle a kolik procent tuků. Dále se vám výživový poradce bude vyptávat na alergie, nemoci a podobně. Poté mu také můžete říci, jaké potraviny nejíte, nemáte je rádi. Pak se společně podíváte na váš jídelníček, řeknete si co je v něm dobře a v čem pokračovat a co je naopak špatně a čeho se vyvarovat. Poté si vás také změří a vše pečlivě zaznamená pro případné další kontroly. Následně sestavíte společně jídelníček, který budete dodržovat a cvičební plán.