Lyžařské produkty značky Carrera

Lyžařské produkty značky Carrera

Firma Carrera byla založená v roce 1956 a sídlí v Itálii. Zaměřuje se na výrobu brýlí a ochranných helem a díky svému úzkému zaměření mohou dělat své produkty kvalitně. Mají také díky tomu mnoho dlouholetých zkušeností, které dokáží využít u všech svých produktů. Vyrábí pouze sluneční brýle, optické brýle a brýle na lyže. Dále pak ochranné helmy na kolo a lyže nebo snowboard.

Lyžařské brýle Carrera

Díky zkušenostem s výrobou slunečních i dioptrických brýlí jsou lyžařské brýle Carrera na špičce ve své kategorii. Carrera pro své lyžařské brýle využívá technologie z obou typů brýlí. Na lyžařské brýle jsou kladeny vysoké požadavky na viditelnost a zároveň ochranu očí před horským sluníčkem. Díky svým zkušenostem dokážou inženýři v laboratořích vyvíjet stále dokonalejší produkty, u kterých používají nejnovější technologie pro zlepšení vlastností a použitelnosti.

Lyžařské helmy Carrera

Stejně jako u brýlí jsou lyžařské helmy Carrera špičkou ve svém odvětví. Carrera vyrábí jak helmy na léto na silnice, tak helmy na zimu na lyže a snowboard. Díky bohatým zkušenostem jsou produkty na technologické špici a využívají nejnovějších poznatků techniky tak, aby byly co nejodolnější, co nejvíce chránily hlavu a zároveň, aby jejich váha a konstrukce byly pro uživatele co nejpohodlnější. Toho je dosaženo u všech nejnovějších výrobků firmy Carrera a uživatelé jsou s těmito produkty maximálně spokojeni.