Magazín o golfu

Magazín o golfu

Představujeme vám nový magazín o golfu, kde se dozvíte skvělé návody, recenze golfových hřišť i golfového vybavení a další tipy. Máme pro vás připravenu hromadu užitečného obsahu.

Co se dozvíte

Dozvíte se například jak probíhá stavba golfového hřiště Kácov, megaprojektu se smělými plány. Kácovské hřiště chce zamířit mezi evropskou špičku díky své členitosti a převýšení. První zelená tráva a dokončování prací ukazuje, že to bude doopravdy skvostné hřiště. Vše uvidíte ve fotogalerii i se zajímavými informacemi, které jsme získali přímo od místních obyvatel.

Dozvíte se také, jak vybrat golfové vybavení. Věděli jste, že existují takzvané lakeballs, což jsou míčky vylovené potápěči z jezírek? A víte že si je můžete levně zakoupit? Více v článku jak vybrat golfové míčky. Lakeballs jsou skvělou příležitostí pro začátečníky, kteří utopí, nebo poztrácí několik míčků během jedné hry. Nákup nových míčků by se jim prodražil a když pošlou starý míček znovu do vody, tolik to bolet nebude. Tedy alespoň finančně.

O nás

Golf také hrajeme, takže o tom jen tak neplácáme, nebo si nenecháváme psát články pisálky, kteří sice umí psát líbivé články, ale nemají o golfu více ponětí, než že je to drahý sport. Z vlastní zkušenosti vám ukážeme, že golf není drahý sport. Ukážeme si to na konkrétním příkladu. Takže žádné plané řeči, ale důkaz místo slibů.