Pro sport i outdoor

Pro sport i outdoor

Hledáte nejen sportovní a outdoorové oblečení, ale i volnočasové, které se vyznačuje především velmi moderním designem, kvalitou a také cenovou dostupností. Že nevíte kde? Poradíme vám.

Na našem eshopu bundicky.cz  je velmi široká nabídka zejména na softshellové bundy, outodoorové bundy, bundy letní i zimní a také lyžařské i jarní vycházkové kalhoty. K tomu nabízíme mnoho doplňků, jako jsou trička, vesty, čepice, rukavice a mnoho dalšího.

Vybírat můžete z cyklistického a běžeckého oblečení, outdoorových bund a kalhot, hřejivých mikin či funkčních triček.

Letní a sezónní oblečení ve sportovním duchu

Dámy, kraťasy vám dávají jedinečnou příležitost pochlubit se krásnýma nohama a perfektním opálením. Dbejte na výběr správných kraťasů, které se budou hodit k vašemu stylu. Můžete si vybrat z nabídky od firem Converse, Dare2B, Regatta a Kilpi. Zamyslete se nad tím, kam si chcete kraťasy vzít, a podle toho nakupte.

V kratších šortkách (do půlky stehen) budou vaše nohy vypadat delší a přesto budou pořád skrývat vše důležité. Naopak příliš dlouhé nohy vypadají lépe v kraťasích po kolena. Protože jsou formálnější, můžete si je vzít i na nákupy nebo do práce. Pokud nevíte, jaká délka je pro vás nejlepší, zkuste univerzální kraťasy, které umožňují srolování nohavic, a upravte si je podle příležitosti. A nezapomínejte, v užších kraťasích budou zase vaše nohy vypadat hubenější.

Aktivně založené dámy ¾ kalhoty s oblibou využívají ve volném čase, při cvičení i při rekreaci. Pohodlný střih kalhot s optimální délkou mohou ženy nosit po většinu roku. Zvláště v přechodných obdobích, kdy se počasí mění z minuty na minutu, jsou dámské ¾ kalhoty nepostradatelnou součástí šatníku každé ženy.

Plavky nejen na sport

Nezáleží na tom, zda vodu využíváte ke sportu či rekreaci. V našem e-shopu bundicky.cz naleznete modely dámských plavek pro aktuální sezónu. Atraktivní barevné designy dámských plavek přitáhnou patřičnou pozornost vašeho okolí. V nové kolekci dámských plavek najdete jednodílné i dvoudílné plavky v módním i Sportovně střihu. V případě, že již nějaké plavky doma máte, jistě uvítáte možnost zakoupit vršek a spodek plavek samostatně. Jste fanoušci konkrétní značky? Vybírejte dále v sekcích Envy a Kilpi v eshopu bundicky.cz